Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudnám a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám a barátnőm libidóját növelni?

Figyelt kérdés

Valami olyan dologra gondoltam, amit titokban az italába csempészek, vagy megetetek vele. Hogy ne tudjon róla.

Ő is szeretné, hogy javuljon a helyzet, de szerintem ezt csak azzal tudom javítani már, ha valamit bevetek.

Ha egyszer sikerül, hátha felszabadultabb lesz megint egy darabig és jobban fogja kívánni a dolgot.

Nem piszkálom vele folyton, de én túl sokszor kívánom hozzá képest a szexet, és ezt olyan nehéz eltitkolni. Türelmes vagyok és igyekszem megértő is lenni, de azért hátha sikerülne valahogy mégis kicsit megviccelni.


2011. ápr. 8. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. ápr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
22, 23
2011. ápr. 8. 14:26
 3/11 anonim ***** válasza:
gina :D
2011. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mennyi számít kevésnek? Mármint te mennyiszer akarod, és ő mennyit tart ideálisnak?
2011. ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én naponta 2szer is szeretném, de megelégszem eggyel is, viszont neki hetente 3-4szer is elég.

Már több, mint egy éve együtt vagyunk, biztos az is számít.

Na de mit tegyek?

Ne csak én válaszoljak a kérdéseitekre :)

2011. ápr. 8. 15:01
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát ilyen illegális szereket nem nagyon tudok.

Egy van, lapocskák amik vágyfoozóak, úgy kell elszopogatni, mint a mentolos Orbit lapocskákat, egy időben divat volt. Rossmannoknál lehet kapni, a pénztáraknál van . De nem olcsó, egy csomagban van 2-4 lapocska, és valami 1500-2000be kerül.

Amugy vágyfokozó ételek vannak még. Olvasd el ezt a blogot: [link]

Remélem segítettem :)

2011. ápr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vagy próbáld ki a feromonos parfümöket, állítólag használnak.

(Személyes véleményem szerint büdösek, de lehet hogy csak rosszat szagoltam.xD)

Van pl olyan Axe tusfürdő, amiben eleve feromonokat tettek.

2011. ápr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem: 21 L vagyok
2011. ápr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha velem ilyet tennél, hogy a tudom nélkül valamit az ételembe/italomba raksz, mennék utána rögtön a rendőrségre, miután kihajítottalak... Ennek nem ez a módja, a másik meg, inkább te fogd vissza magad, a heti 3-4 teljesen normális, már bocs de neked van túl nagy elvárásod a napival, meg a napi kettővel.
2011. ápr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jaj ne csinálj már akkora ügyet ebből. Nem veled akarom csinálni ezt, és nem is illegális szerekkel.

Szerencsére nem ilyen idióta a barátnőm, hogy ilyen miatt a rendőrségre rohangáljon, mert én neki is csak jót akarok.

Azzal meg ne oktass ki, hogy fogjam vissza magam, mert nem olyan egyszerű. Gondolom te sosem voltál ilyen helyzetben, ezért nem tudhatod, milyen visszafogni magamat.

2011. ápr. 8. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!