Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy a párom ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy a párom ne legyen búskomor?

Figyelt kérdés

Nemrég kiderült, hogy sajnos nem lehet természetes úton gyermeke. És látom rajta, hogy ez eléggé megviselte. Viszont az első pillanatban elmondtam neki, hogy ettől ugyanúgy érzek iránta, ugyanúgy 100 %-ig mellette állok, és ő a legfontosabb nekem.


És ezt többször is elmondtam neki.


Viszont azóta eléggé magába van roskadva, pedig mondtam neki, hogy mellette vagyok, és ezen a helyzeten is túl fogunk lépni majd, meg fogjuk oldani.


Viszont nekem rossz őt ilyen lehangolt állapotban látni.


Mit tehetnék, hogy segítsek neki jobb kedve legyen?


2011. ápr. 8. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb lenne, ha nem is hoznád fel a témát, hanem nagy türelemmel elviseled, hogy még egy ideig ilyen.

Most neki is fel kell ezt dolgoznia, úgyhogy azért olyan búskomor. Ha nem piszkálod vele folyton, nem is emlékezteted rá, magától fel fogja dolgozni.

Néha a megértés és hallgatás sokkal jobb minden tanácsnál. Elég, ha csak érzi, hogy mellette vagy.

Te meg nézd a pozitív oldalát, már amennyire lehet, hogy nem kell gumit használjatok... Bár ez nem túl örömteli, beismerem.

2011. ápr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz. Ezt neki fel kell dolgozni. Türelem. Ehhez idő kell. Ne legyen, ha nem muszáj, ez téma köztetek.
2011. ápr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

csatlakozom az előttem szólókhoz

az én páromnál is lehet hogy ez a helyzet, milyen teszttel mutatták ki? vagy hogy derült fény erre?

21L

2011. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg fiatalok vagytok, nem nagy gond. Egy ilyen traumát viszont nagyon nehéz feldolgozni, mert előbb-utóbb mindenki szeretne gyereket. Jobb egy ideig hanyagolni a témát, de nem megfeledkezni róla, mert ez a későbbiekben akár válóok is lehet. A lombikbébi program és más termékenységi eljárások az utóbbi időben elég sokat fejlődtek és fejlődnek jelenleg is. Érdemes lenne szakembertől tanácsot kérni, hátha tud valamit javasolni.
2011. ápr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!