Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem először olvasom már itt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem először olvasom már itt, hogy. (? )

Figyelt kérdés

Nem először olvasom már itt, hogy a lányok könnyedén találnak új pasit, a fiúknak meg kész küzdelem.

Ahogy valahol azt is olvastam, hogy a lányok túl vannak a szakításon pár hét alatt, a fiúknak meg évekig is eltarthat míg kiheverik.

Ki találta ki ezeket a hatalmas ökörségeket?

Egy pasi is túl tud lépni egy szakításon 2 perc alatt, és tud szerezni új barátnőt, és egy lány is szenvedhet és kereshet évekig.

Szerintem ez nem a nemtől függ.

Vagy tévedek?


2011. ápr. 7. 22:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én személy szerint sokat mernék rá tenni, hogy a volt barátnőmnek már régen van új pasija. :)

Pedig csak egy hónap telt el mióta szakítottunk.

2011. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség. (F)
2011. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem a nemtől függ, hanem magától az embertől, hogy milyen személyiség. Aki könnyűvérű (legyen lány vagy fiú), annak nem a szerelem és a bensőséges érzelmek a fontosak, hanem a szex meg az élvezetek. Az ilyenek többnyire nem is komoly kapcsolatot keresnek. Akik viszont érzelmesebbek és szívből tudnak szeretni, azok nem azért vannak együtt valakivel, hogy ne legyenek egyedül, hanem mert tényleg szeretik a párjukat. Ők azok, akik nehezebben tudnak túllépni egy szakításon.
2011. ápr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Így van, nem a nemtől függ, hanem a személyiségtől.
2011. ápr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20-25 éves lány biztos könnyen talál magának, mert 20-tól 50-ig minden pasi rájuk hajt. Még a csúnyább lányok is válogathatnak a jelentkezők közül, míg egy átlag 25 éves rendes pasi nem kell senkinek, mert túl nagy a konkurencia.
2011. ápr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ez ember függő egyik ember ilyen a másik olyan érted? mindenki máshogy teszi túl magát rajta és mindenki talál valamikor pasit csajt magának ezt nem lehet leírni sok a választék...:) (15/L)
2011. ápr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A szakításon túllépés az nem nemtől függ hanem h mennyire szerette a párját.

Abban azonban egyetértek a felvetéseddel, hogy a lányok könnyebben találnak párt maguknak. Magyarázat van rá többféle is h miért így van, de a környezetemben is ezt látom. Ismerettségi körömben lévő csajoknak állandóan van pasijuk, ezzel szemben sok egyedülálló srácot ismerek.

2011. ápr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem tevedsz soooot....amugy en is pont egy olyan helyzetbe vagyok h talan egy uj kapcsolatba se sikerult teljesen tul tennem magam a masikon....pedig evekkel ezelott tortent...na de ez meg nagyon bonyolult:(...20L
2011. ápr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Baratnöt talaltam 2 hét alatt, de nem tudtam beleszeretni és azóta másba sem. Barátnöt dísznek nem tartok, Nekem kell hozzá érzelem is.

Úgyhogy ha így nézzük a dolgot, akkor nehéz, mert nem tudok mindenkibe beleszeretni aki belém is. Túl egyszerü lenne.


22/F

2011. ápr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki szakít az általában azért teszi, mert van már másik jelölt, esetleg már egyből az ő oldalán is fog kikötni. Én férfi vagyok ezért a női példát mondom, de ez ránk is igaz. Tehát "A nők olyanok mit a csimpánz, nem engedik el a régi ágat, amíg meg nem fogták az újat."

25 ff

2011. ápr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!