Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki megbolondul, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki megbolondul, ha egy új kapcsolatot kezd?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek most van az első barátja, mondhatnánk, hogy féltékeny vagyok, de nem, szerintem reálisan látom a dolgot. Mióta megvan neki a pasi ő a legfontosabb, számára. Beköszöntött a jóidő, eddig egyszer voltunk lent a parkban sétálni/beszélgetni, már január óta megy ez (december végén jöttek össze),csak pár szóra beszélünk telefonban vagy egyszer kétszer szünetben. Egy iskolába járunk, körülbelül 20 percnyire tőlünk(egy helyen is lakunk, pár ház választ el) eddig minden reggel együtt mentünk, megbeszéltük ebben a 20-25percben a napi dolgokat, illetve hétfőnként végződött úgy a napunk, hogy haza is együtt tudtunk jönni+ havonta olyan 1órát telón.Mivel egyikőnk sem valami pontos ember, meg hát két ember azért lassabban ér be a suiba, mint egy, ezért januárba felvetettem neki, hogy csináljuk azt, hogy 20-kor találkozunk, a sarkon ha egyikőnk 20után ér oda, akkor menjen el, mert a másik már valószínűleg elment vagy később jön (erre azért volt szügség, mert mostanába már 30-35 kor jött általában) egyébként 45-kor csöntgetnek be. Első héten szenvedttem, vagy ha réggebben beteg volt, akkor is, de már megszoktam az egyedül menést, nem tudom, nem ér neki az meg annyit, hogy együtt menjünk 10-15 percel korábbi felkelést, vagy hogy ne vasalja annyit a haját? Ahelyett, hogy lemennék ebben a szép nasütéses időben sétálni, ő rohan az msn-hez, hogy chataljen a barátjával.. az meg már hívja, hogy mikor érsz haza?? Ma beraktak egy +fizikát, és még hetedikbe mennem kelett töri dogát pótolni, mert hiányoztam, így együtt tudtunk haza jönni..már13:45kor végeztem a törivel, 14:00kor csöntgettek ki a 7.-ről, jó vártam 15percet, majd mivel hetes még takarítania kelett a termet(szünetben már felsöpört, mert a törit ahol írtam, ott útba esett a terme és benéztem hozzá, akkor sem nagyon kommunikált velem) szóval nem értem mi tartott még +15 percbe, szóval vártam rá fél órát.Megbeszéltük, hogy nekem lesznek plusz óráim menjünk együtt, erre ő a havárjával megváratatta magát, akivel szoktak haza menni, nekem meg, á nem kelett volna megvárnod:) így hármasban mentünk, a csajos témák már kilőve..még a mekibe is bement, mert ő fagyit kívánt, majd másik busszal mentünk, ami a haverjának jó(nekem is meg neki is, csak picit több séta) a pláne csak az, hogy végig a villamos úton is telózott(pasijával) majd lerakta és felhívta az anyját, szóval, a mekiig telefonált, majdhogynem a sulitól,(a mekitól 2perc a busz) majd amikor a buszon mentünk a haver beült egy kettesbe, persze a barátnöm meg mellé, én meg egyedül ültem..mondtam, hogy megyek trolival, á gyere busszal, úgyis csak egy megálló..végül a házuk előtt(pont útba esik a leszáééóhelytől az én házamig) beszélgettünk egy 20percet, talán ez is rekordnak számít az utóbbi időben..


Szóval, mindenki így viselkedik, ha szerelmes lesz, hogy mindenkit lesz*r? Ugye én nem leszek ilyen? Ti ilyenek voltatok/vagytok, baráti körben nektek is előfordult?


Amúgy nekem még nem volt barátom 18/L


2011. ápr. 7. 17:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
míg olvastam meg voltam győződve, hogy 13 éves vagy, ennyire pontosan lemérni a perceket amiket kell rá várj, vagy amiket nélküled tölt el...hát nem vagy semmi, de 18 évesen nem kellene ekkora nagy gondot csinálni ebből, igen megbolondul az ember ha szerelmes, de a barát nem fordul el s nem irigy akkor sem ha 1-2-3 napig nem találkoznak, ne félj majd elszáll a rózsaszín köd valamennyire s akkor újra visszakaphatod őt
2011. ápr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy így tényleg sok perceket írtam le, de szerintem te is tudod, hogy suliba, mikor kell elindulj, mikor van az, amikor elkésel, mikorra kell beérni.Ilyenkor percre pontosan kivannak számolva a dolgok, mert összegyűlik a sok igazolatlan:D A 14:00-ásnál pedig azért írtam le, mert az mai esemény volt, és nagyon rosszul esett, hogy fél óra várakozás a tűző naponért cserébe 20 perc beszélgetés, vagy talán annyi sem, és akkor még ne számoljuk, hogy a sulitól hazáig+ meki megint elment egy órám.
2011. ápr. 7. 18:19
 13/15 anonim ***** válasza:

18:11

Sőt, ha majd idősebb lesz és egyszer valamikor a jövőben gyereke lesz, ő is fontosabb lesz a barátnőknél. Ez van.

2011. ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
tudom, hát persze , hogy fontosabb, de nem kéne, hogy tűz és víz legyen a két állapot. Nem tudom például, miért van az, hogy én nem lehetek a barátja közelében, van hogy nála alszik a srác, és együtt mennek suliba, én miért nem lehetek ott, miért nem lehetek én is haver az ő pasijával? Egyszer láttam, akkor se akarta a barátnőm, hogy bemejnek a lakásba(egy kötelező olvasmányt vittem neki vissza) úgy hívogatott az anyja, hogy menjek már be, hogy megkóstoljam, amit sütött..:D Azt hittem, majd úgy lesz, mint például nővéremnél, hogy tök jó haverok vagyunk a barátjával. Talán ez a főproblémám, nem mondom, hogy ne legyenek kettesben, de miért ne mehetnénk el valahová hárman?:D
2011. ápr. 7. 18:25
 15/15 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy.

A barátnőd viselkedése természetes.

Gondolom ha nem is ilyen jók, de vannak még barátaid, akkor most azokkal kell több időt eltölteni.És megnyugtatlak, te is "ilyen" leszel, ha lesz barátod:)

2011. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!