Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki megbolondul, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki megbolondul, ha egy új kapcsolatot kezd?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek most van az első barátja, mondhatnánk, hogy féltékeny vagyok, de nem, szerintem reálisan látom a dolgot. Mióta megvan neki a pasi ő a legfontosabb, számára. Beköszöntött a jóidő, eddig egyszer voltunk lent a parkban sétálni/beszélgetni, már január óta megy ez (december végén jöttek össze),csak pár szóra beszélünk telefonban vagy egyszer kétszer szünetben. Egy iskolába járunk, körülbelül 20 percnyire tőlünk(egy helyen is lakunk, pár ház választ el) eddig minden reggel együtt mentünk, megbeszéltük ebben a 20-25percben a napi dolgokat, illetve hétfőnként végződött úgy a napunk, hogy haza is együtt tudtunk jönni+ havonta olyan 1órát telón.Mivel egyikőnk sem valami pontos ember, meg hát két ember azért lassabban ér be a suiba, mint egy, ezért januárba felvetettem neki, hogy csináljuk azt, hogy 20-kor találkozunk, a sarkon ha egyikőnk 20után ér oda, akkor menjen el, mert a másik már valószínűleg elment vagy később jön (erre azért volt szügség, mert mostanába már 30-35 kor jött általában) egyébként 45-kor csöntgetnek be. Első héten szenvedttem, vagy ha réggebben beteg volt, akkor is, de már megszoktam az egyedül menést, nem tudom, nem ér neki az meg annyit, hogy együtt menjünk 10-15 percel korábbi felkelést, vagy hogy ne vasalja annyit a haját? Ahelyett, hogy lemennék ebben a szép nasütéses időben sétálni, ő rohan az msn-hez, hogy chataljen a barátjával.. az meg már hívja, hogy mikor érsz haza?? Ma beraktak egy +fizikát, és még hetedikbe mennem kelett töri dogát pótolni, mert hiányoztam, így együtt tudtunk haza jönni..már13:45kor végeztem a törivel, 14:00kor csöntgettek ki a 7.-ről, jó vártam 15percet, majd mivel hetes még takarítania kelett a termet(szünetben már felsöpört, mert a törit ahol írtam, ott útba esett a terme és benéztem hozzá, akkor sem nagyon kommunikált velem) szóval nem értem mi tartott még +15 percbe, szóval vártam rá fél órát.Megbeszéltük, hogy nekem lesznek plusz óráim menjünk együtt, erre ő a havárjával megváratatta magát, akivel szoktak haza menni, nekem meg, á nem kelett volna megvárnod:) így hármasban mentünk, a csajos témák már kilőve..még a mekibe is bement, mert ő fagyit kívánt, majd másik busszal mentünk, ami a haverjának jó(nekem is meg neki is, csak picit több séta) a pláne csak az, hogy végig a villamos úton is telózott(pasijával) majd lerakta és felhívta az anyját, szóval, a mekiig telefonált, majdhogynem a sulitól,(a mekitól 2perc a busz) majd amikor a buszon mentünk a haver beült egy kettesbe, persze a barátnöm meg mellé, én meg egyedül ültem..mondtam, hogy megyek trolival, á gyere busszal, úgyis csak egy megálló..végül a házuk előtt(pont útba esik a leszáééóhelytől az én házamig) beszélgettünk egy 20percet, talán ez is rekordnak számít az utóbbi időben..


Szóval, mindenki így viselkedik, ha szerelmes lesz, hogy mindenkit lesz*r? Ugye én nem leszek ilyen? Ti ilyenek voltatok/vagytok, baráti körben nektek is előfordult?


Amúgy nekem még nem volt barátom 18/L


2011. ápr. 7. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kb feléig olvastam, ne is haragudj, de szerintem jobb ha tisztában vagy vele, hogy ha valaki kacsolatban van, háttérbe szorulnak picit a barátságai, ez teljesen normális dolog, és ige, fontosabb neki az a srác mint te, ez is teljesen normális. Törődj bele, hogy számára nem te vagy a világ közepe, főleg nem most.
2011. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És ezt a barátnő dolgot úgy képzeljétek el, hogy tényleg legjobb barátnők vagyunk, az anyukája a gyermekének tekint, és fordítva is az enyém őt, egy napon születtünk,egy korházban,közös lakótelep ebből következik, hogy egy ovi, egy általános és most egy középsuli(ez mind véletlen, nem mi terveztük így) Szóval mondhatjuk, hogy sülvefőve együtt voltunk, remélem ez nem marad így, és csak ideiglenes rózsaszín köd..
2011. ápr. 7. 17:40
 3/15 anonim ***** válasza:
Valaki leírná ezt röviden, miről volt szó? Köszike
2011. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha valaki szerelmes lesz, akkor nem olyan fontos számára a többi ember. Ez sajnos így van. Törődj bele. Ha bánt, ez, amit csinálsz:kiírod magadból, jó ötlet. Ne bánkódj!
2011. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha első barátja, akkor ne csodálkozz hogy odáig meg vissza van érte, velünk is így van ez..:) Majd 1-2 komolyabb csalódás helyrezökkenti, és akkor legyél majd mellette amikor ez bekövetkezik..:S
2011. ápr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Irigylem a barátnődet. Ha nekem lenne olyan barátnőm mint te vagy, semmiért sem hanyagolnálak, de sajnos nekem egy igaz barátom sincs:(
2011. ápr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen, lehet, hogy tényleg csak a bánatomat írom ki.

Ha csak beleolvasol a sorokba rájössz, hogy miről van szó, csak mindent történetet nagyon részleteztem, de olvass el pár mondatot, bocsi:)

Igazából igaz barátom nekem is csak ő van és neki is én, mert, ha baj van mindig hozzám jön, csak nem vezsi észre.

2011. ápr. 7. 17:48
 8/15 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy ha valakibe igazán, nagyon-nagyon beleszeretünk, ő lesz a legfontosabb és az első, nem a barátok, barátnők. A lehető legtöbb időt akarjuk a szerelmünkkel tölteni, szinte minden gondolatunk vele kapcsolatos, ha nincs velünk, hiányzik.

Ilyenkor kicsit kevesebb idő jut a csajos programokra, de ha jut is, szegény barátnőnknek el kell viselnie, hogy szinte egész idő alatt a párunkról áradozunk, miközben észre sem vesszük, hogy alig van más témánk. :D

A kezdeti időszak után kicsit lenyugszunk persze, de ha tartós a szerelem és jól sikerül a kapcsolat, később is fontos szerepet fog játszani az életünkben.

Mindez nem indok arra, hogy ne foglalkozzunk a barátainkkal és ez nincs is így, ha fontosak nekünk, de már nem ők a legeslegelsők.


Biztos nem mindenki így működik, de én pl. igen, meg a barátaim is.

2011. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Persze, nem is azt mondom, hogy első helyen álljak, és tudom, meg nekem is így lenne, hogy a pasid,utána meg a család, de miért nem lehet azt az első helyet megosztani, vagy ha harmadik vagyok, akkor miért kell akkor szakadéknak lenni az elsőtől és tőlem?
2011. ápr. 7. 18:10
 10/15 A kérdező kommentje:
tehát 1 pasi, 2 család, 3 barátok/barátnők
2011. ápr. 7. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!