Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék összejönni vele? :|

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék összejönni vele? :|

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem (14 éves) és van barátja. De úgy, hogy neten ismerkedtek, és 30 percnyire laknak egymástól de még nem találkoztak (xD)

Na és az a kérdésem, hogy hogy tudnék összejönni ezzel a lánnyal? :/


13/F


2011. ápr. 7. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Leginkább sehogy.

1. van pasija,

2. fiatalabb vagy nála --> esélyed nincs.

2011. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Norb66 ***** válasza:
Sehogy. Sajnálom, de amíg van pasija addig nem illik, és nem is jó ötlet hogy udvarolj neki. Ha dobta a pasiját (ami elvileg hamarosan be fog következni, a távkapcsolatok nem túl hosszúak) majd utána udvarolhatsz neki :)
2011. ápr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze, nem akartam addig, amíg van barátja. de már közel fél éve járnak, és egyszer sem találkoztak? 30 percre laknak egymástól. :|
2011. ápr. 7. 15:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Várd ki, amíg találkoznak. Lehet, hogy azonnal vége a nagy virtuális szerelmüknek.

30 perc az semmi.

2011. ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ezek szerint adjam fel a reményt? :/
2011. ápr. 7. 21:41
 6/7 Norb66 ***** válasza:
Ne, azt sose. A remény hal meg utoljára különben is :) Csak készülj fel arra, hogy nem biztos hogy összejön vele a dolog, így nem ér akkora fájdalom majd.
2011. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a választ :)
2011. ápr. 8. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!