Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik Fiú-Lány barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik Fiú-Lány barátság?

Figyelt kérdés
szerintetek?? szerintem nagyon nem..
2011. ápr. 7. 13:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A lányok mind képmutatók!
2011. ápr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 04-07 15:23

TE BOLOND

2011. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%

Itt egy ember sem irta le a frankot,mind olyan sötét mint az éjszaka,xal szánalmas!!!!!!!!!!!!!


Akkor elmondom én!!!!!!!!!


A lányok iszonyat képmutatók és szemetek!!!!!


Ha te rendes fiú vagy és az álitolagos barátságukat ajánlják,akkor csak addig leszel nekik jó amig kihasználnak maximálisan,szaladgálni jó leszel nekik,és persze ők cserébe neked soha nem tennének semmit meg,szóval akkor mien barátságról beszélünk????????????


Szerintem márcsak azért sem létezik,mert egy lány neked nem fog felkelni éjszaka ha esetleg segitségére lenne szükséged..hoppá


Még fiú-fiú között is ritka,nem hogy fiú-lány közt..xal


pfffffffffff


Van egy lány akinek hordok üres dvd lemezeket..

Ma megirtam neki hogy ha gondolja akkor találkozhatunk akkor is ha nem kell lemezeket vinni..Erre meg visszairt hogy bocs de én csak barátként tekintek rád..Persze ugyan mit tudna nekem adni az ő barátságából?


Szánalmas duma..pfujjjjjjj


De a múltkor meg akkor nem tudom hogy minek mondta a haveromnak hogy ez a gyerek csak meghozza a lemezt utána már megy is,nem is beszélget..


És én ebböl azt vettem le hogy esetleg érdeklem,és ezért kockáztattam meg hogy esetleg megirom neki amit irtam..


Nem tudok én elmenni a lányokon..


És persze ezért nem is hiszek fiú lány barátságban,mert ilyen könnyü kiiktatni egy álitolagos barátságot,ami nem is az mert ő biztos nem szaladgált volna ha nekem kellett volna v mi..


Na és igen mindig ez van velem,csak barátok..


Egy barátomnak elpanaszoltam és ezt irta:


Szia!


Szerintem szemléled másként a dolgokat!

Közöld velük, hogy nem megy barátként. nem tudsz rájuk barátként tekinteni!

És ne akard azt, hogy \"összebarátkozunk, aztán majd meglátjuk\"! :)

Nem.. Összejöttök és, ha esetleg nem megy, akkor ESETLEG marad barát!

De nem látom sok értelmét tartani őket barátként..

Minek? Azért, hogy lásd, hogy miként pasizik utánad? Remek!

2011. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 45%-ban hasznos válaszokat ad.


Miért is vagyok szerinted nagybetűs bolond?

2011. ápr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat főleg utolsó előtti:D
2011. ápr. 18. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!