Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátanád a srácnak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanád a srácnak, ha annak idején elhagyott volna, mert ő még élni akart, később viszont rájött arra, hogy te kellesz neki igazán és őszintén vissza akarna hozzád menni?

Figyelt kérdés
Voltatok már ilyen helyzetben? Nemcsak lányok, fiúk i írhatnak, ha volt , vagy van ilyen tapasztalatuk.
2011. ápr. 7. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném.
2011. ápr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen tapasztalatom, de semmiképp sem bocsátanám meg.
2011. ápr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bix ***** válasza:
van ilyen tapasztalatom, 2x történt meg, rövidtávú kapcsok voltak, ráparáztak hogy úristen akár komoly is lehet és még inkább ne, mindkettő visszapuncsolta volna magát két héten belül, kiröhögtem őket. nincs értelme. kicsit belekóstol az életbe aztán visszamegy, majd rájön hogy az azért jó volt, akkor megint elhagy? ugyanmár. tanulják meg hogy a döntéseknek következményei vannak.
2011. ápr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem bocsátanám meg. Ez biztos.


...amúgy meg nem ismered, hogy amikor nekem kell, neki nem kellek, amikor neki kellenék már nekem nem kell?

2011. ápr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is. A barátom már nem egyszer felhozta hogy majd pár év múlva lehet hogy szakítani akar. Én meg tegnap benyögtem neki hogy akkor vége. ő mondta h nem hagyja hogy szakítsunk de ha mégsem tudja megakadályozni majd azért reméli hogy összejövünk. Én ugye mondtam neki ilyenre ne alapozz mert hülyeség...beszélt a haverjával erről és lám csoda történt. Nem is akar szakítani meg ilyesmi (am már 2 éve együtt vagyunk :D )
2011. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem már történt ilyen és megbocsájottam mert nagyon szerelmes voltam belé, és attól függetlenül, hogy elhagyott mert ő élni akart, még mindig akartam őt. Fél évre rá rájött h engem akar és azóta már 1 éve együtt vagyunk..!

Nem könnyen bocsájtottam meg neki, de én mindenképpen adtam még egy esélyt és most nagyon dull a láv mindkettőnkben.

2011. ápr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!