Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemény? Mit tanácsoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

két fél hónapja vagyok együtt monstani barátommal

de ma valahogy az exem megtettszet de neki van barátnője nekem barátom de lehet titokban összejövünk...sőt már biztos mert összejöttünk.

mi erröl a véleményetek? vagy valami tanács? :DD


2011. ápr. 6. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dugjatok egy jót, hiszen úgysem szerettek igazán senkit.
2011. ápr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de épp ezaz ö nem olyan srác de a barátnöje egyben az én egyik exlegjobb barátnöm...szoval tiszta zürös az egész.
2011. ápr. 6. 21:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor csinàljàtok tovàbb a zûrt, majd mindegyikõtök magàra marad. Na és becsapjàtok a màsik 2-õt.
2011. ápr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha megint összeakarsz vele jönni vagy csak dugni v bármit is (és ezt ő is akarja) akkor nyugodtan.. de nagyon nagy bunkóság megcsalni a barátodat és az is, h ő megcsalja veled a barátnőjét! Ha együtt akartok lenni akkor legyetek, de nem a hátuk mögött..

Ha meg szereted a barátodat akkor ne csald meg.kerüld el az exedet.. és koncentrállj a barátodra.

2011. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szakíts a pasiddal, minek hitegeted szegényt? :(

Sajnálom az ilyen srácokat...:\

2011. ápr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszia tanácsokat. :)


exem szakitott bnöjével....

én miataa nem szakitok pasimmal.szertem.

és bánom is hogy megcsaltam. :(

elmondjam neki??

2011. ápr. 9. 11:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem ne mond el neki, azzal csak nagy fájdalmat okoznál neki. Bár érdekes mert azt irtad, hogy szereted, mégis megcsaltad. Én 30 f vagyok. Sokáig énis úgy voltam vele, hogy szex mindenek felett. Szerintem simán férekurtam volna, hisz a szex nagyon jó. De nemrég megismertem egy lányt, és soha nem tudnék neki fájdalmat okozni mivel az én szívem is meghasadna ha ő lépne félre. Szóval szerintem ne mond el. Tartsd magadban és szeresd ha tényleg szereted. Ne bántsd.
2011. ápr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!