Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az elméletről?

Figyelt kérdés
Arról , hogy amikor mondjuk 18 év alatt jársz valakivel és komolyabb lesz a kapcsolat és lépnétek egy szinttel feljebb ami ugye az összeköltözés lenne ( ami ebben a korban nem nagyon kivitelezhető )és van aki ezért nem jár snkivel csak kavargat , mert tudja h nem tud továbblépni és szakítás lesz a vége...
2011. ápr. 6. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Van benne logika.
2011. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rossz kifogás. Egyszerűen mondaná azt, hogy nem akar kapcsolatot.
2011. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez szerintem nem elmélet
2011. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
persze ez am így van és tényleg nem elmélet , rosszul tettem fel a kérdést... csak igaziból sajnálom h így gondolja mert nagyon szeretnék vele járni...
2011. ápr. 6. 21:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Jòl megvagytok?

vàrjatok vagy szakitsatok

2011. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nagyon szeretjük egymást , de nem járunk
2011. ápr. 6. 21:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ez úgy ahogy van baromság!!!!!!!!!!!!!!!

nem járunk, de nagyon szeretjük egymást, de nem lesz semmi, mert nem tudunk összeköltözni egy év múlva?

mert fiatalok vagyunk blalbabalal......

baromság! kifogás, szar kifogás!

2011. ápr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam az volt a helyzet, hogy 15 évesen jöttem össze az első barátommal. 21 éves koromban szakítottunk, nem volt benne szufla, hogy tovább folytassuk. Mindenkiből kirobbant, hogy fiatal és nem tudja lekötni magát. Nem bánom ezt a hosszú időt, de a fiatalkori kapcsolatok tapasztalatszerzők inkább. Én még mindig azt mondom, hogy ma már nem működik az, hogy az első kapcsolatodban benne maradsz, mert ha nem is most, de házasság alatt kifog jönni a dolog. Egyik szerelem sem tart örökké, egy másféle szeretet veszi át a helyét, és sok huszonéves nem tudja ezt kezelni.


Egy barátomat az első kapcsolatában megcsalták, az 3 évig tartott. Utólag levonta a konklúziót, ami így hangzott: "nem szabad ennyi ideig valakivel együtt lenni...". Utána jött az a politikája, hogy sosem mert szerelmes lenni, mert félt, mi lesz.


Én így az 5 éves kapcs. után eltudtam fogadni azt, hogy semmi sem tart örökké. Indulok hátrányokkal, és persze előnyökkel is. Mondjuk perpill. ismerkedéskor olyan vagyok, mint egy félszeg tinilány.

2011. ápr. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!