Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyáltalán barát az ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán barát az ilyen?

Figyelt kérdés

Itt most a legjobb barátnőmről van szó (lány vagyok és nem lezbi), beteg vagyok és ma reggel írt nekem e-mailt, hogy hogy vagyok, mert tegnap felhívtam őt ((mert ő sosem hív engem, mindig nekem kell őt) és már vagy 25 perce beszéltünk természetesen az én számlámra és egyszer se kérdezte meg hogy hogy vagyok, aztán én viccesen kérdeztem tőle 25 perc után, hogy már meg se kérdezed, hogy hogy vagyok? Erre ő megsértődött és lerakta, pedig én csak viccből mondtam neki.. Szóval erre fel ma kedves akart lenni és reggel írt e-mailt, hogy hogy vagyok.. én válaszoltam neki még reggel, azóta nem írt vissza.. Magyarán csak feltette a kérdést, de a válasz már nem érdekelte, nem is érdekli, hogy holnap megyek-e? Barát egyáltalán az ilyen?


Nagyon el vagyok keseredve, mert rajta kívűl nincs egy megbízható barátom se, de kezdem azt hinni, hogy most már egy sincs...


Előre is köszönöm a segítséget (16/L)


2011. ápr. 6. 21:19
1 2
 11/19 anonim válasza:

jajj dehogyisnem:)

valaki akivel beszélőviszonyba vagy, kezdj el vele jobban foglalkozni...

2011. ápr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
De azért köszi, csak komolyan megszakad a szívem, hogy a családomon kívűl senki még csak le sem sz@rja a fejem..:(
2011. ápr. 6. 21:56
 13/19 anonim válasza:
irakozz be valahova (szakkör, sport stb)ahol idegenek vannak és ott majd könnyen találsz uj barátnőt hidd el
2011. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
De nekem nem olyan könnyű ez, mert egész életemben mindig csak annak voltam a "legjobb barátnője", aki éppen összeveszett az akkori legjobb barátnőjével.. Magyarán én mindig mindenkinek csak akkor vagyok jó, amikor nincs más..
2011. ápr. 6. 22:00
 15/19 A kérdező kommentje:
Kikért éljek így, minek?
2011. ápr. 6. 22:01
 16/19 anonim ***** válasza:

Ne legyèl szomorú! Lessz màsik baràtod ès ne foglalkozz evvel mondom h kihasznàl

keress baràtot valamejk közösègi oldalon ha szemèlyesen nehezen megy jò de ne szomorkodj jò

2011. ápr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszi, de annyira rosszul esik
2011. ápr. 6. 22:03
 18/19 anonim ***** válasza:
Ès verd ki a fejedböl h senkit se èrdekelsz èn senki vagyok neked erdekelsz segiteni akarok neked törödök veled
2011. ápr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi nektek a segítségért! Kicsit lenyugodtam, és rajta leszek keresni végre egy igazi barátot! :)
2011. ápr. 6. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!