Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyáltalán barát az ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán barát az ilyen?

Figyelt kérdés

Itt most a legjobb barátnőmről van szó (lány vagyok és nem lezbi), beteg vagyok és ma reggel írt nekem e-mailt, hogy hogy vagyok, mert tegnap felhívtam őt ((mert ő sosem hív engem, mindig nekem kell őt) és már vagy 25 perce beszéltünk természetesen az én számlámra és egyszer se kérdezte meg hogy hogy vagyok, aztán én viccesen kérdeztem tőle 25 perc után, hogy már meg se kérdezed, hogy hogy vagyok? Erre ő megsértődött és lerakta, pedig én csak viccből mondtam neki.. Szóval erre fel ma kedves akart lenni és reggel írt e-mailt, hogy hogy vagyok.. én válaszoltam neki még reggel, azóta nem írt vissza.. Magyarán csak feltette a kérdést, de a válasz már nem érdekelte, nem is érdekli, hogy holnap megyek-e? Barát egyáltalán az ilyen?


Nagyon el vagyok keseredve, mert rajta kívűl nincs egy megbízható barátom se, de kezdem azt hinni, hogy most már egy sincs...


Előre is köszönöm a segítséget (16/L)


2011. ápr. 6. 21:19
1 2
 1/19 anonim válasza:

szard le ez egy idiota..keress normális barátnőt..nem érdemel meg..kihasznál ...

forditott helyzetben gondolom te aggódnál érte, és érdeklődnél iránta..de ha ő így..tégy te is így...

2011. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
előző vok. még csak 16 éves vagy simán lehet millió barátnőd még ezerszer különbek..ne csüggedj jártam én is már így túl kell lépni..szurkolok 23/L
2011. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De hogy sz@rjam le? Rajta kívűl kb senkim sincs..
2011. ápr. 6. 21:29
 4/19 anonim válasza:

Hát úgy , hogy ha ő nem hív..te se keresd...előbbutóbb ha számítasz neki valamit úgyis ráveszi magát hogy keressen, és jobban megbecsül majd meglásd..ha meg nem..ennyit ért-.-

osztályodba csak vannak még lányok...biztos találsz valami értelmest=))

2011. ápr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
És holnap mit csináljak? B@sszam le vagy mi legyen? Azt se tudja, hogy holnap megyek, de én már biztos nem hívom fel..
2011. ápr. 6. 21:44
 6/19 anonim válasza:
nee b@zd le..légy vele rideg..ne mutasd hogy ez neked rosszul esik!lehet h ő ezt élvezi-.-"
2011. ápr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Csak kihasznàl ne bizz benne lessz màs baràtnöd
2011. ápr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De most komolyan.. már sírok annyira rosszul esik..
2011. ápr. 6. 21:49
 9/19 anonim válasza:

ne sirj!!!!!!!!!

nem érdemel meg téged te rendes érzékeny lány vagy, ő meg ha így viselkedik menjen el a búsba nem érdemli meg hogy 1 könnycseppet is ejts miatta!!

holnap szépen nézz más barátnő után, tuti találsz sokkkal jobbat aki megbecsül=))

2011. ápr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem olyan könnyű találni
2011. ápr. 6. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!