Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem ezt? (kérdés rövid. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? (kérdés rövid. )

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyok együtt barátommal. Én 16 vagyok ő 18. Úgy érzem szeretem barátomat. De nem tudom.. kicsit sok az hogy mindent meg akar adni, suliban is rajtam lóg( tudom sokan szeretik ezt, de én rosszul érzem néha magam tőle:S) Mondtam már neki hogy jó lenne ha kicsit ezen visszafogna. Kb. egy napig OK volt.. de akkor is egész nap kérdezgette hogy akkor most elmenjek vagy mikor jöjjek vagy mi? Meg ha nála vagyok mindig a szexnél lyukad ki. Megmondom neki hogy nem akarom, akkor is mindig bepróbálkozik. Aztán elkezdi sajnáltatni magát hogy milyen balf*sz hogy mindent rám erőltet. Nem tudom mit csináljak :( Nem tudnám ott hagyni, szeretem de így nem érzem jól magam.Van erre megoldás? L.
2011. ápr. 6. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A megoldás abban rejlik hogy megbeszélitek mi jó neked és mi jó neki és próbáltok egymáshoz alkalmazkodni!
2011. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ugyna igy érezTem meg beszéled vele az a legjobb...

1) kidobod ha folyTaja ezT:s

2) megérTi és nem fog folyamatosan a nyakadon lógni:) (15/L)

2011. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!