Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok. És már most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok. És már most fáj. Mit csináljak? Ő mit akar? Tényleg nem vette észre a szememet?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, van egy srác a sulimban Ő 19. És 1,5hete járunk... már 1hónapja ismertem előtte.

És amikor vele vagyok tipikusan rózsaszín ködben élek, kivánom a csókját, csüngök a szavain...meg minden ami ezzel jár.

Valamelyik nap felhozta a szexet msnen, és irta hogy "a juliusi sulis kirándulásig olyan sokminden történhet... addig még jönnek a +18as dolgok" kicsit megsértődtem, mert ugyértettem hogy csak meg akar fektetni, de bocsánatot kért, láttam másnap hogy megbánta... egyből sms-t irt akkor msn után...és másnap a suliba kérte hogy beszéljük meg. Mint megtudtam nem egy casanova...szal nemhiszem h a szexre megy.

Tegnap direkt kifestettem felül vékonyan tussal a szemem, hátha tetszem majd neki... erre ma felhozom és mondja hogy "baj ha észre sem vettem?"

Nagyon rosszul esett. Elmondta hogy ő figyel rám... de basszus hogy nem veszi észre, amikor egésznap engem bámult???:O

És mondta hogy nem akar megbántani, és nem akarja hogy félrte értsem a szavait.

De ezek szerint hiába minden nemis figyel rám?? o.O

Kezdek életemben először belezugni valakibe...persze ezt neki nem mondtam... de mondja hogy fontos vagyok neki, de nem érzi még magát szerelmesnek hiszen ha aztmondaná hogy szerelmes az csak fellángolás lenne, és nem akarja hogy az legyen. De egyre jobban érzi hogy fontos vagyok neki...

Hát én nemtudom ez mit jelent neki.

Otthagytam ma a parkban mikor ezeket mondtam, majdnem elsirtam magam, nem akartam hogy igy láson, visszarántott magához, nem akart elengedni. De nemtudtam mit mondani neki, mit kellett volna? "Hogy hello én kezdek belédzugni, te meg észre sem veszed ha tetszeni akarok neked?"

Inkább eljöttem, irta smsben és mondta is akkor ott hogy nem akarja hogy vége legyen itt most...

irtam neki smsben hogy holnap visszaadom neki a mai fagyi árát, nem szeretek tartozni...

Erre irta hogy "nem értem mibaj... fontos vagy nekem... visszaadod? ezek szerint eldöntötted hogy végleg vége... rmeélem meggondolod magad. nem akartalak bántani. Nem tartozol semmiféle pénzzel.szio"


Értitek?:( Nemtudom mit tegyek hogy magamba bolonditsam... úgy fáj, mostis sirok. Most a suliba milyen legyek vele. Mivel varázsolhatnám el,? nem érdeklem?:(

Naponta talizunk suliba is, plusz rámir mindennap msnen, sms-t ir... szombaton meg randi nap van, eljön értem kocsival, és alig akar hazamenni, és folyton ölelget meg csókolgat... de nem akarok neki CSAK UGY LENNI. mais ilyetszol h "gyönyörködök benned" de ha nem szeret minek udvarol???


MILYEN TRÜKKÖT VESSEK BE, HONNAN TUDJAM HOGY AKAR-E VAGY CSAK BARÁTKÉNT KEZEL??? MIT TEGYEK??? VALAMI JÓ TIPP KÉNE... HOGY KIDERITSEM HOGY HIÁNYZOM-E NEKI VAGY NEMTUDOM MIT LÉPJEK. Ő AZT HISZI VÉGE VAN, ÉN MEG AZT HISZEM HOGY NEM JELENTEK NEKI SEMMIT:( De ha igy van akkor semmi értelme... fáj.... :'(


2011. ápr. 6. 16:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szia! Figyelj csak 1,5hét az semmi,ezt teljesen komolyan mondom,mikor összejöttem a már férjemmel,akkor nem voltam belé szerelmes,tetszett,jól el voltunk és fizikailag vonzódtunk egymáshoz.1 hónap után szakítottam vele mert meguntam a lekezelő stílusát,azt hogy néha bunkó stb.de kb 3 hét után újra összejöttünk,mert hiányoztunk egymásnak,szerelem nélkül.Majd jobban megismertük egymást,megtudtam,hogy régen annyit csalódott hogy kedves és nyitott volt az emberekkel,hogy a kapcsolat elején,legyen bármilyen kapcsolat,távolságtartó,és flegma,itt megértettem a viselkedését.majd 2 hónap járás után(a szünet nem lényeg)egymásba szerettünk,már mindennap együtt akartunk lenni,szépen lassan alakultak a dolgok félév után mondtuk ki először,hogy "szeretlek".Teljesen oda vagyunk egymásért,hidd el nem alakul ki az olyan gyorsan,sz,hogy sokszor hallod 2 hete járó tini párok szájából,hogy szeretlek meg stb. azok csak szavak. El kell mondjam ahogy telnek a napok még jobban beleszeretek,pedig sokszor érzem annál jobban már nem is tudnám szeretni,1 órát nem bírok ki nélküle,és meg kell mondjam Ő vele veszítettem el a szüzességemet is,el sem tudom mondani mekkora öröm,hogy az Ő gyermekét hordom a szívem alatt.Úgy érzem túlságosan gyerek vagy egy komoly kapcsolathoz,vegyed könnyedebben a dolgot,mert különben elveszíted,hagyj neki teret,és ne sértődj meg mindenen, mert tényleg úgy viselkedsz,mint egy kislány és egy fiatal férfi hamar megunja.Kedvel Téged,és szeretne esélyt adni a kapcsolatotoknak.Adj neki esélyt,ne várd rögtön a lángoló szerelmet,mert ahhoz hogy igazán szerelmes legyél/legyen meg kell ismerned a társadat lelkileg és fizikailag is.Ne csak Ő miatta légy türelmesebb,hanem magad miatt is,mert egy férfi sem szereti,ha számonkéri,hisztizik,lóg rajta,folyton megsértődik a barátnője,meg nem bízik benne. Nem trükk kell neked,hanem bizalom,meg az,hogy akard megismerni mert ennyi idő alatt nem lehet még kiismerni a másikat.Beszélj vele normálisan,és ha most így hagyod,hogy azt hiszi vége akkor ne panaszkodj ha majd megunja a dolgot és tovább lép!
2011. ápr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Kezdem érteni, hogy az USA-ban miért 21 év a nagykorúság...
2011. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!