Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok. És már most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok. És már most fáj. Mit csináljak? Ő mit akar? Tényleg nem vette észre a szememet?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, van egy srác a sulimban Ő 19. És 1,5hete járunk... már 1hónapja ismertem előtte.

És amikor vele vagyok tipikusan rózsaszín ködben élek, kivánom a csókját, csüngök a szavain...meg minden ami ezzel jár.

Valamelyik nap felhozta a szexet msnen, és irta hogy "a juliusi sulis kirándulásig olyan sokminden történhet... addig még jönnek a +18as dolgok" kicsit megsértődtem, mert ugyértettem hogy csak meg akar fektetni, de bocsánatot kért, láttam másnap hogy megbánta... egyből sms-t irt akkor msn után...és másnap a suliba kérte hogy beszéljük meg. Mint megtudtam nem egy casanova...szal nemhiszem h a szexre megy.

Tegnap direkt kifestettem felül vékonyan tussal a szemem, hátha tetszem majd neki... erre ma felhozom és mondja hogy "baj ha észre sem vettem?"

Nagyon rosszul esett. Elmondta hogy ő figyel rám... de basszus hogy nem veszi észre, amikor egésznap engem bámult???:O

És mondta hogy nem akar megbántani, és nem akarja hogy félrte értsem a szavait.

De ezek szerint hiába minden nemis figyel rám?? o.O

Kezdek életemben először belezugni valakibe...persze ezt neki nem mondtam... de mondja hogy fontos vagyok neki, de nem érzi még magát szerelmesnek hiszen ha aztmondaná hogy szerelmes az csak fellángolás lenne, és nem akarja hogy az legyen. De egyre jobban érzi hogy fontos vagyok neki...

Hát én nemtudom ez mit jelent neki.

Otthagytam ma a parkban mikor ezeket mondtam, majdnem elsirtam magam, nem akartam hogy igy láson, visszarántott magához, nem akart elengedni. De nemtudtam mit mondani neki, mit kellett volna? "Hogy hello én kezdek belédzugni, te meg észre sem veszed ha tetszeni akarok neked?"

Inkább eljöttem, irta smsben és mondta is akkor ott hogy nem akarja hogy vége legyen itt most...

irtam neki smsben hogy holnap visszaadom neki a mai fagyi árát, nem szeretek tartozni...

Erre irta hogy "nem értem mibaj... fontos vagy nekem... visszaadod? ezek szerint eldöntötted hogy végleg vége... rmeélem meggondolod magad. nem akartalak bántani. Nem tartozol semmiféle pénzzel.szio"


Értitek?:( Nemtudom mit tegyek hogy magamba bolonditsam... úgy fáj, mostis sirok. Most a suliba milyen legyek vele. Mivel varázsolhatnám el,? nem érdeklem?:(

Naponta talizunk suliba is, plusz rámir mindennap msnen, sms-t ir... szombaton meg randi nap van, eljön értem kocsival, és alig akar hazamenni, és folyton ölelget meg csókolgat... de nem akarok neki CSAK UGY LENNI. mais ilyetszol h "gyönyörködök benned" de ha nem szeret minek udvarol???


MILYEN TRÜKKÖT VESSEK BE, HONNAN TUDJAM HOGY AKAR-E VAGY CSAK BARÁTKÉNT KEZEL??? MIT TEGYEK??? VALAMI JÓ TIPP KÉNE... HOGY KIDERITSEM HOGY HIÁNYZOM-E NEKI VAGY NEMTUDOM MIT LÉPJEK. Ő AZT HISZI VÉGE VAN, ÉN MEG AZT HISZEM HOGY NEM JELENTEK NEKI SEMMIT:( De ha igy van akkor semmi értelme... fáj.... :'(


2011. ápr. 6. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de nem teljesen olvastam végig, a trükk amit nevessél: NŐJ FEL!!! De halál komolyan, kb. 13 éves színvonalán van, amit ide leírtál. A barátod férfi, a férfiak azt nem fogják figyelni és észrevenni, hogy te épp kihúztad-e a szemed vagy nem, baromira nem ezt figyelik, ha ezen képes vagy megsértődni, akkor javaslom olvass el egy könyvet, hogyan működik a férfi, mert ha már a bolhából elefántot csinálsz mi lesz később.
2011. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*bevessél
2011. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit eltúlzod. Köztudott, hogy a pasik nem vesznek észre a nőkön, ha fodrásznál voltak, új ruhájuk van stb. Netán akkor, ha kopaszra borotválnák a fejüket :D Az, hogy nem vette észre a sminkedet, nem jelenti azt, hogy barátként kezel :O olyan kedves az az SMS amit írt... Most itt veled van a baj,szerintem.
2011. ápr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia én 19 éves vagyok, tudom ha szerelmesnek érzi magát az ember akkor nehéz nem gyerekként viselkedni, de tényleg próbáld meg hogy nem sértődsz emg nekem párom 1 év után sem vesz észre dolgokat pedig iszonyatosan szeret.
2011. ápr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

meg ne haragudj de úgy viselkedsz mint egy 10 éves.. sztem csak te nem érted h igenis fontos vagy neki.


mi a fenét akarsz trükközni??? másfél hete jártok! ez még nem kapcsolat! mit vársz tőle? majd úgy 3-4 hónap mulva lehet érzelmekről beszélni de most?

udvarol,meg akar ismerni,örülj neki mert látszik h normális-ellentétben veled

javaslom sürgősen hűtsd le magad és fejezd be a hisztit mrert seperc elüldözöd magadtól

2011. ápr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

értem...

de nekem mégis ugy tünik hogy nem érdeklem annyira...

esetleg mit csináljak ma msnen vagy holnap suliban személyesen amiből rájöhetnék hogy akar-e engem...???

Van valami konkrét tippetek?? Hogy csak néha nézzek rá vagy álljak tőle távolabb hátha közeledik... vagy beadja a derekát hogy ő nembirja ezt a távolságot és akar...

ilyenekre gondolok.

2011. ápr. 6. 16:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Látom nem fogod a lényeget... Mit tegyél legyél vele kedves, beszélgessetek, randizzatok, ennyi, semmi mást nem kell csinálni.
2011. ápr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyet értek értek az előttem szólókkal, nagyon gyerekesen viselkedsz. Szerintem ebből az lesz, hogy ő fog megsértődni, hogy te milyen hülyeségen sértődsz meg.
2011. ápr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
tök hülye vagy. nem lehet valaki ennyire buta istenem!!!!!!!!!
2011. ápr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne trükközzél semmi nem kell másfél hét után ne várjcsodákat ha nem akarna és cska barátként kezelne nem csókolgatna egyáltalán okoska viselkedjél már úgy mnit egy 18 éves
2011. ápr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!