Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, tetszik nektek az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tetszik nektek az, ha egy fiú nagyon nyomul vagy jobban tetszik ha szép lassan közelit felétek?

Figyelt kérdés
"A nők nem szeretik sem a bólogató kiskutyákat, sem az ordító majmokat. Azt szeretik, ha csendben lépked mellettük a tigris...
2011. ápr. 6. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kettő együtt. Ne nyomuljon nagyon, de azért éreztesse velem, hogy kellek neki, de szép lassan.
2011. ápr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi..én úgy csinálom,hogy mindennap egy picivel mutatok iránta valamit,hogy azért érezze hogy jelent nekem valamit.de nem akarok nagyon nyomulni és az agyára sem menni..mert ha nagyon nyomulnék,az már zavaró lenne neki szerintem,és kerülne..vélemény?
2011. ápr. 6. 09:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát mindenki mást szeret, de sztem így ahogy csinálod jó. Én sem szeretném ha állandóan nyomulnál mert az agyamra mennél. Szép lassan, ahogy csinálod.
2011. ápr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ahogy a férfiak sem szeretik, ha egy nő nagyon nyomulós, úgy a nők sem szeretik, ha egy férfi nagyon nyomul. Az aranyközéputat kell megtalálni.
2011. ápr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm!ma FAcebok-ra felrakott pár aplikációt,hogy:Lájkolj ha,többet szeretnél mint barátság,Lájkolj,ha jó a hajam,Lájkolj ha,megölelnél,Lájkolj ha,megpuszilnál-én nem lájkolok,mert nem akarom azt hogy észrevegye hogy nyomulok,hogy óóó Tomi lájkolgat nekem mindent,nem akarom hogy azt lássa hogy nyomul igen..már egy jó ideje nem lájkolunk egymásnak,de tegnap meglepett,ő lájkolt nekem,azt hogy:Mi az igazi szerelmed neve,és az jött ki hogy Martina..mivel őt is ugy hivják,lájkolta:)..de ez még nem jelent semmit sem...
2011. ápr. 6. 10:23
 6/11 A kérdező kommentje:

ahogy írtam mindennap egy picikét...pl.tegnap lájkolt nekem,ma küldtem neki egy ilyen üzenetet Facebookon:Ha megfoghatnám kezed,lehet belehalnék a boldogságba..-és ezzel a mai nap le van tudva,semmi lájk,semmi csörgetés,semmi üzenet,semmi több irás,mára ennyi.

Szóval ahogy írtam,mindennap egy picikét éreztetem vele hogy jelent valamit.

2011. ápr. 6. 10:29
 7/11 Panda Péter ***** válasza:

manapság már "lájkolásokkal" és facebook appokkal kell udvarolni?

vigyetek ki a mezőre és lőjetek le...

2011. ápr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ebben igazad van,ez csak egy aplikáció a szórakozás kedvéért.köszi.
2011. ápr. 6. 10:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Petinek igaza van:)))
2011. ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ma este küldtem neki egy ilyen smst:Valaki titokban rólad álmodik,

Valaki rólad szövi legszebb álmait.

Valaki téged nagyon-nagyon szeret,

Valaki követne bárhova tégedet.

Valaki szemében miattad könny ragyog,

És ez a valaki, hidd el, én vagyok!..de még nem irt vissza..szerintetek elrontottam,nem kellett volna?..a héten ez volt az első üzenetem amit irtam neki.

2011. ápr. 8. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!