Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék vonzóbb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék vonzóbb a korombeli 16 éves lányoknál?

Figyelt kérdés
16 éves fiú
2011. ápr. 5. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Először is operáltasd át magad. Szilikon cici sem árt. Meg vmi jó fruzura.
2011. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
bekened magad vasporral, a lányok fülébe pedig akasztasz mágnest.
2011. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
kilógatod a bal herédet, és máris kapni fognak rád a lyányok!
2011. ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
lol szerintem elírtad a kérdést. mind1 buzáknak nem segítek.
2011. ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hahahaha miért akarsz vonzóbb lenni mint a lányok? FAIL! :D
2011. ápr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nah talán ez egy használható válasz lesz :D


GYÚRD KI MAGAD!!!

2011. ápr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jah és öltözz divathoz hűen (én deszkás, hip-hop-os cuccokat ajánlok)
2011. ápr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Először is: NE LEGYÉL EMOS!AZ EMO NEM MENŐ!Tehát: Ne olyan legyen a hajad,mint vmi díszb*zinak,ne vegyél fel szűk gatyát,a csillivilli pólót is hanyagold.Nekem személyszerint ezek a rózsaszín meg türkizkék tornacipők hányingerkeltőek.Ha tornacipőt akarsz hordani,az legyen vagy fekete vagy fehér.Ha vékony vagy,akkor inkább bő felsőt vegyél,persze ne annyira bőt,hogy úgy néz ki,mintha függönnyt aggattál volna magadra.Ha testesebb vagy,akkor bő naci,deszkáscipő,testhezállóbb felsők.Ha pedig nagyon el vagy hízva,akkor nem tom,azt találd ki te.

16/L

2011. ápr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Először is: NE LEGYÉL EMOS!AZ EMO NEM MENŐ!Tehát: Ne olyan legyen a hajad,mint vmi díszb*zinak,ne vegyél fel szűk gatyát,a csillivilli pólót is hanyagold.Nekem személyszerint ezek a rózsaszín meg türkizkék tornacipők hányingerkeltőek.Ha tornacipőt akarsz hordani,az legyen vagy fekete vagy fehér.Ha vékony vagy,akkor inkább bő felsőt vegyél,persze ne annyira bőt,hogy úgy néz ki,mintha függönnyt aggattál volna magadra.Ha testesebb vagy,akkor bő naci,deszkáscipő,testhezállóbb felsők.Ha pedig nagyon el vagy hízva,akkor nem tom,azt találd ki te.

16/L"


És mi a helyzet azzal ha valaki antifit gatyát hord bőt motorosdzsekivel meg fekete tornacipővel? Az most mi? Emós mert nem bőgatya? Rocker mert bőrkabát? Kamasz mert tornacipő? Látszik h 16 éves vagy...

2011. ápr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Látszik?Örülök neki.:)(Tudom,hogy azért írtad ezt,mert sötét tinipic$ának gondolsz,mert persze itt a gyakorin minden embert megismernek egy kérdésre adott 6 mondatos szövegből,ami ráadásul nem is a válaszadóról szól.)

Nem stílusokba akartam szegény kérdezőt belegyömöszölni,nem erről van szó.Csak tanácsot szerettem volna adni egy korombeli hímneműnek.Ma már az is baj,ha az ember segíteni akar.

2011. ápr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!