Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törpicuur kérdése:

Ez mitől van, mit tehetek?

Figyelt kérdés
14 vagyok lány! (: Idősebbnek nézek ki , és a gondolat menetem is éretebb mint korombeliek-é. Kicsit éreteb vagyok külsőleg is ! 17 éves barátom van szeretem. Egy héten kb 3x találkozunk mert 25 km-re lakik tőlem! Az a gondom ,hogy néha más fiuk is az eszembe jutnak. Nem akarok tőlük semmit csak úgy a képzeletemben elképzelem! De néha úgy kísértésbe esnék! De közben szeretem a barátom és nem akarom elveszíteni! Mitől van , mit tehetnék?:O
2011. ápr. 5. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
minden 12-14 éves érettebbnek hiszi magát az átlagnál.
2011. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából én nem! Mások monták! Meg hát mindig felnőtt barátnőim ,barátaim voltak.
2011. ápr. 5. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a meglátásom, hogy egy 14 éves lány nem fog megmaradni sokáig egyazon fiú mellett, mert ahhoz még túl kislány. Kell a szabadság és az újdonság varázsa és neked még erre van szükséged! És nem akarlak elkeseríteni, de ha már megfogalmazódott a gondolat más férfiakról, az sajnos előbb vagy utóbb meg fog történni!
2011. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A pasiknál ezt lehet vadászösztönnek hívni, de a lányoknál? Ribancösztön? :) Amúgy ha már azt érzed, hogy megcsalnád, akkor szerintem ott nem igazán lakozik valódi szeretet...


Egyébként, ha annyira érett lennél, akkor fontosnak tartanád, hogy normálisan elsajátítsd az anyanyelved. :) Azt meg remélem nem gondoltad komolyan, hogy az érettségi szinted az határozza meg, hogy hány éves barátaid, barátnőid vannak/voltak. :)

2011. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez minden tininél megvan hogy azért titokban vannak ilyen vágyak.ez eddig szerintem okés.csak ha már ezek a vágyak kihatnak a párkapcsolatra ott vannak a gondok. vele jársz ő járjon a fejedben ill probálj meg rajta agyalni XD és ne csald meg mert hiába hogy a mostani években divat ribancnak lenni csak magadra hozol szégyent ha megcsalod. lehet több időt kellene 1üt tölteni de majd később lesz rá időd ^^ az én párom 60kmerre lakik tőlem nálam is vannak ilyen gondolatok ex-ekről stb de nem ezen jár az agyam és ha odakerülne a sor nem tenném meg ez csak ilyen titkos idiótaság nem szabad ráhalgatni végülis azért vagy a sráccal mert szereted és nem mást szeretsz (jobb esetben). jólegyél^^
2011. ápr. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!