Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a fiúknak vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fiúknak vagy a lányoknak könnyebb felszedni valakit?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fiúknak.
2011. ápr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lányoknak
2011. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok és úgy érzem, hogy a lányoknak. Ők biztosan fordítva érzik.


18/F

2011. ápr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a transzvesztita nehezebb.
2011. ápr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyforma. Mindkét nemnek nagyon nehéz... A fiúk a lányok többségét r*bancnak,k*vának,a lányok meg a fiúk többségét olyannak tartja,akik csak a szex miatt szeretnének barátnőt,és csak kihasználják őket. Ebből következtethetünk,hogy nem bíznak meg annyira egymásban,és egy kedvesebb,ellenkező nemű embernél a többség rögtön a csapdát keresi,gondolván hogy túl szép,hogy igaz legyen ez az egész a mai világban. Szóval szerintem egy tartós kapcsolatot nagyon nehéz úgymond találni manapság. Ki kell szűrni a többi közt a normálisat,a maradékból azt,aki tetszik is, ezekből azt,akinek te is tetszel,majd lakhely,érdeklődési kör,stb alapján szűkíteni tovább a kört... Így talán ha 10-20 ember marad,ezek közül is lehet hogy pár ember már foglalt,és a maradék... nos igen,ez a kevés maradék meg,ami mindenkinél más,nem biztos,hogy valaha is összetalálkozik velünk. Aztán jönnek a kompromisszumok,és odáig fajul minden,hogy a két ember annyira nem illik össze a sok kompromisszum miatt,amit a "válogatás" során kötöttünk,hogy hamar véget ér a kapcsolat. :D szerintem kb. ennyi.
2011. ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A lányoknak!


A fiúknak kell az esetek 90%-ban kezdeményezniük és így ők kapják a legtöbb elutasítást és olykor megalázást.


A nők pedig abban a maradék 10% ban akik kezdeményeznek abbol is kb 2% -uk kap elutasítást a mindössze 10%-bol!


Másképp akárhogy is van és mondjon bárki bármit de sokkal többször kell a pasiknak kezdeményezni még mindig, mint a lányoknak és ezért több elutasítást is kapunk!

2011. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem az utolsónak van igaza például engem úgy megaláztak hogy most már meg sem merek szólítani egy lányt sem pedig nem köcsögösködök velük
2011. ápr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem úgy kéne hozzáállni hogy "még mindig" a pasiknak kell kezdeményezni. Ismerek nem egy olyan fiút, akik nem mernek kezdeményezni, hónapokig gyűjtik a bátorságukat, aztán persze hogy nem jön össze.

Van is egy barátom, aki egy évig szedegette a bátorságát, hogy megkérdezzen engem, de akkor már nemet mondtam. Pedig az első pár hónapban még szívesen össze is jöttem volna vele, de aztán azt láttam, hogy nem lép, ebből én azt szűrtem le, hogy mégse úgy gondol rám, elillant a varázs.

Folyton hisztiznek itt a pasik, hogy nem találnak nőt, de ha nem is kezdeményeznek, akkor ne várjanak csodát.

Több, mint egy éve együtt vagyok a jelenlegi barátommal, és anno is ő kezdeményezett, én még ahhoz tartom magam, hogy a fiú udvaroljon a lánynak és ne fordítva.


Ha meg visszautasít egy lány, akkor nem kell kiborulni, valószínűleg ha nem rögtön, akkor később küldd el, és sokkal rosszabb, ha már elkezdtetek járni és utána gondolja meg magát, hogy mégse érez semmit és szakít.

Próbálkozzatok és majd úgyis megkapjátok a várt reakciót attól, akivel tényleg összeilletek.


Kérdésre válaszolva meg: mindkét nemnek ugyanannyi az esélyes szerintem, bár nem mindegy, hogy felszedés alatt mit értesz. Mert ha csak szexpartnert keres valaki, akkor úgyis könnyebb, tele a világ olyan csávókkal, akik a sok hülye kis tizenéves p*csának kellenek és fordítva.

Értékes embert, akivel komoly párkapcsolatot lehet kiépíteni nyilván nehezebb, de sokkal inkább megéri.

A fő, hogy nem kell rágörcsölni a dologra, amikor a legkevésbé számítasz rá, akkor majd úgyis szembe jön a szerelem :)

18L

2011. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
egyértelműen a lányoknak! hülye kérdés...
2011. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
fiúknak könnyebb...
2011. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!