Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Nemtudom hogyan kezdjek a felejtésnek... 4 hónaposak voltunk tegnap szakítottunk.. És elég érdekes szakítás volt.. Szünetet tartottunk előző hét csütörtöktől mert előjött neki hogy nem ugy szeret ahogy kellene engem és ilyesmi, és szünetet kért.. Tegnap suliban láttam, elfordult, nem köszönt, elment mellettem mintha egy senki lennék. Aztán délután barátja írt nekem üzenetet, hogy mondta neki a párom hogy szakítani akar velem.. Szomorúan, de mondta. És nekem ezt mem mondta.. Tehát neten ráírtam és szakítottunk... Nem merte megmondani a szemembe, hogy vége. Én pedig szenvedek már előző hét kedd óta... Ugyanis már az előző hét elején éreztem hogy nincs valami rendben. Nem tudom hogy kezdjek neki a gyógyulásnak, annyira, de annyira rosszul érzem magam, minden nap látom, vele vesztettem el a szüzességem is, és fáj a sok szép emlék... :( Mit ajánlotok?

16/L


2011. ápr. 5. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyira sajnàlom hidd el de fel a fejjel tuleszel rajta meglàsd ès hogy felejsd el ne gondolj rà nem èrdemli meg ha nem becsült idövel jobb lessz
2011. ápr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
annyira elvagyok keseredve :( és tudom ugye mindenki ezt mondja hogy majd jobblesz, de nemtudom hogy hogy lássak neki... szétvagyok esve. :(
2011. ápr. 5. 15:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Anyit mondok neked h ne sirj utàna mert tudom h ezt csinàlod

beszèlges a baràtaiddal jàrj el valahova kapcsolódj ki okè

2011. ápr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ocsmánmy és ostoba, gyerekes alak hogy nem köszön, nem személyesen mondja el, hanem mástól kell megtudnod, aztán meg odaírja neked h vége, meg sem hallgat, fel se ismer, nem is reagál semmit, fordított esetben ha ő lenne szerelmes beléd, és te ezt tennéd vele, nem tudom mit érezne.
2011. ápr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát igyekszem... :S csak nagyon érzékeny lány vagyok, és az a gáz, hogy én mindent megadtam neki ... és nem értékelte... egyébként igen, elég ocsmány dolog volt hogy ezt tette velem.. :((
2011. ápr. 5. 16:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem már 2 hónapja szakított a barátnőm és még mindig rossz. Néha jó kedvem van de azért csak megviselt a dolog.

20/F

2011. ápr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!