Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk látják azt a lányokon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk látják azt a lányokon, hogy ki akar csak feleség lenni?

Figyelt kérdés

Régebben beszélgettem egy külföldi férfivel,és meséltem a terveimről,hogy miket akarok csinálni,meg tanulni, ő amúgy idősebb volt,és egy diplomata,szóval elég jó emberismerő szerintem...Na és szerinte csak nyugis életre vágyom,család,meg ilyenek...Azóta eltelt 2 év,és úgy látom, hogy lehet,hogy igaza van...:/

Meg mikor ránézek a fiúkra,akkor úgy néznek vissza rám,hogy nyugodtak,meg az látszik az arcukon,hogy jól van,kis aranyos...Nem tudom..Szerintetek az látszik rajtam,hogy teljesen megelégednék egy családi élettel egy jó férj mellett????Vagy miből látszik az ilyesmi egy lányon????


2011. ápr. 4. 21:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Tudnod kell, hogy ne veled van a baj, hanem ezzel az egész társadalom-szülők-gének összefogással, ami azt sulykolja a nőkbe, hogy akkor teljes az életük, ha megállapodnak egy férfi mellett.


A fiúkat önállóságra, minden megteremtésére ösztönzik, a lányokat pedig, hogy feleségek legyenek.


Persze van kivétel. És persze egyikkel sincs különösen nagy probléma, hiszen nem egyszerű annak sem, akinek mindig keményen kell tartania magát, hogy boldoguljon.

2011. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én ugyan lány vagyok, de gondoltam válaszolok:)

Nem hinném, hogy az látszik egy lányon, hogy "csak feleség" akar lenni, inkább talán az, hogy nem céltudatos, nincsenek elérendő célok az életében. De ahogy elnézem, elég fiatalka vagy, lehet, hogy még változni fog a gondolkodásmódod, bár ha nem, azzal sincs baj.

Régebben én úgy képzeltem el az álombeli életem, hogy három gyerek mellett főállású anya vagyok, aki csak a családjának él. De ahogy egyre jobban felnőttem, ez átalakult:) Nem mondom, jó dolog, ha valaki képes teljesen a családjának szentelni magát, de én mostanra már úgy érzem, én beleőrülnék. Világot akarok látni, nyelveket tanulni, szétnézni mindenhol, és minél többet tudni az egész világról, ami körülöttem van. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem akarok letelepedni, családot alapítani, stb., de előbb ki akarom élni magam, mert gyerekekkel az oldalamon ezt nem lehet már olyan könnyen megtenni.

Közben itt kisregényt írok, és eltérek a tárgytól:)


Visszakanyarodva a kérdésedhez, nem hinném, hogy ez látszik valakin csak úgy ránézésre. Inkább talán az, hogy csak úgy "van" a világban.:)

2011. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Háááát mondjuk én nem csak úgy vagyok a világban.Az igaz.7 nyelvet tanulok,tolmácsolok,stylist vagyok,varrni tanulok,divattervezést,meg vannak hobbijaim,sportolok, diétázom, és most fogok érettségizni gimiben.Egyetemre is jelentkeztem.......Meg tovább fogok tanulni...... Szóval nem vagyok lusta meg céltalan!!! :/ Csak ezt látom a környezetemen,hogy mindenki úgy megnyugszik,ebből gondoltam,hogy ezt látják rajtam?? Mert amúgy jó lenne,ha lenne párom.......De nem úgy,hogy járok vele,hanem én egyből házasságot akarok.....:/ (Bocsi,ezzel kapcsolatban nem kérek ellenvéleményt,mert hit és erkölcsi kérdés.)

Na nem tudom mit csináljak..... Vagyis..... Akkor miért nyugszanak meg körülöttem az emberek?Gyakorlatilag akárki meg mer közelíteni,azt hiszem nem tartanak tőlem az emberek..... Nem is akarok ártani senkinek.......

2011. ápr. 4. 21:49
 14/19 A kérdező kommentje:
Lehet csak arra gondolok,hogy végülis mi értelme?Aztán rájövök,hogy értelme van azoknak a dolgoknak,amit csinálok,mert szeretem....szeretek tanulni... Mondjuk azt is látom,hogy a párkapcsolatban se mindig döntő,hogy ugyanaz-e az érdeklődési kör,foglalkozás,műveltség...De őszintén,látom,hogy körül vesznek, szívesen vannak velem,meg nyugodtak...kiegyensúlyozottak...De én nem lépek tovább... Vajon látják ezt rajtam,hogy érdekel-e a házasság vagy sem???
2011. ápr. 4. 22:08
 15/19 anonim ***** válasza:

még jó hogy nem tartanak töled.


Az hogy apád figyelmeztetett hogy mien fiúkal vigyázzál, az fordítva fiúkra lányokkal való kapcsolatban is viszonyitható.


Egyszerüen, nem passzolnak egymással.

Példáúl ha te kedves vagy, vannak emberek akik ezt kihasználják. Akár fiú vagy akár lány.

2011. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem látszik rajtad.

Az hogy nyugottak körülötted, most mit vársz el, ha te nyugott vagy, akkor nincs semmi okuk "nem-nyugottnak" lenniük.

2011. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Lányos apukák minden fiútól féltik a lányukat.
2011. ápr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem látni ilyet. Ismerek egy lányt, aki egy temperamentumos "dög"... megtudtam, hogy tündéri anyuka és feleség (volt).
2011. ápr. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Sok pasasnak az ideális nő elsősorban rbanc (persze csak ővelük), bombázó, emellett cseléd, tojógép, családfenntartó, anya, lelki szemetes, szakmai segédlet (ingyen, bérmentve, és boldogan hogy az lehet), ha ahhoz van kedvük, szűzlány, ha fiúhoz, akkor az, és ők úgy gondolják, hogy akkor akár még szeretni is tudnák.


Namost, ez nem egészen így megy. Egy ilyen férfinak egy normális nő (aki igenis ELVÁRJA, és teljesen jogosan várja el) hogy a férfi dolgozzon és otthont biztosítson neki, az undorító.


Ez van. A férfiak elég kiábrándítóak.

2011. ápr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!