Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk látják azt a lányokon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk látják azt a lányokon, hogy ki akar csak feleség lenni?

Figyelt kérdés

Régebben beszélgettem egy külföldi férfivel,és meséltem a terveimről,hogy miket akarok csinálni,meg tanulni, ő amúgy idősebb volt,és egy diplomata,szóval elég jó emberismerő szerintem...Na és szerinte csak nyugis életre vágyom,család,meg ilyenek...Azóta eltelt 2 év,és úgy látom, hogy lehet,hogy igaza van...:/

Meg mikor ránézek a fiúkra,akkor úgy néznek vissza rám,hogy nyugodtak,meg az látszik az arcukon,hogy jól van,kis aranyos...Nem tudom..Szerintetek az látszik rajtam,hogy teljesen megelégednék egy családi élettel egy jó férj mellett????Vagy miből látszik az ilyesmi egy lányon????


2011. ápr. 4. 21:06
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Tudom,nem ismertek,meg minden,de én nyugis vagyok,és körülöttem a fiúk is azok(lesznek).
2011. ápr. 4. 21:08
 2/19 anonim ***** válasza:
az üres, élettelen tekintet látszik rajta
2011. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Az milyen?

Ilyen? [link]

2011. ápr. 4. 21:11
 4/19 anonim ***** válasza:

Az, h gondolom nem lehetsz olyan idős, a veled egyidős pasiknak meg nem ez kell.

Ez ilyen egyszerű.

Ja és igen látni, bár én látnák már egy ilyen arcot:D

2011. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

nem, ez a merengő tekintet, amit adtál.

ennél sokkal visszataszítóbb az, amire én gondoltam.

2011. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

akartam volna valami okosat írni,

de nem tudom, ha jó amit írsz vagy rossz...


Mert elsö gondolatra valami jónak hangzik egy nö aki lenyugtat, mint valami angyal, szépség.


De második gondolatra nem tudom, valami furcsa érzés jön rám

2011. ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ja nem tudom kinek mi kell,de általában körül szoktak venni a fiúk.Meg lehet csak én gondolom,hogy így néznek rám,de szokták mondani,hogy olyan vagyok,mint egy angyal,azért linkeltem egy olyan képet.
2011. ápr. 4. 21:15
 8/19 A kérdező kommentje:
Milyen furcsa érzés?Azt is szokták mondani,hogy szépség.....Persze amúgy akarok tanulni,nem erről van szó..... Szóval remélem nem akartok elítélni....
2011. ápr. 4. 21:16
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ez látszik ránézésre.

Amiket írsz az alapján úgy tűnik még fiatal vagy ahhoz, hogy ismerd annyira magad mit is szeretnél.

Elárulom egyébként minden lány egy jó férjet akar előbb utóbb és a pasik sem olyan lányt akarnak aki nem értékelik őket.

Azt, hogy angyal arra szokták mondani aki szép, nagyon kedves, de csendesebb típus.

2011. ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

és mi lesz az angyalokkal?

Sajnos apukám mindig azt mondogatta,hogy jajj vigyázz azzal a fiúval,meg azzal is,csak baj lehet belőle,távolodj el tőle...most mit csinálják????és erre mindig bennem van az,hgoy mi van,ha vlaami nem jól sikerül ... :(!!

Normális ez,hogy apukám sose mondott semmi biztatót,csak hogy félni kell a fiúktól?Amúgy 19 éves vagyok.

2011. ápr. 4. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!