Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Helyrejöhetnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Helyrejöhetnek a dolgok?

Figyelt kérdés
van egy pasi akivel nagyn szerettük egymást.vagyis én még mindíg nagyon szeretem.kb 2 hete történt valami,egy apróság,egy féreértés köztünk.ő akkor megszakított velem minden kapcsolatot,annak ellenére h azt mondta még akkor is h nagyon szeret,jobban mint bárki mást.mégsem hagyja h megbeszéljük.engem okol h így alakult.szinte könyörögtem neki h beszéljük meg,próbáltam a lelkére hatni,de sikertelenül,pedig tudom h nagyon szeret.vártam pár napot hátha jelentkezik,de nem jelentkezett.aztán írtam neki megint h mennyire hiányzik meg nem fogom elfelejteni.erre sem válaszolt.szerintetetk van rá esély h ez még helyrejön köztünk,és rájön arra nem kellett volna eldobnia magától?ha szeret vissza fog jönni?azt hozzá kell tennem h ő olyan ember aki senkinek sem alázkodik meg,nem kér bocsánatot,és inkább magába fordul minthogy lépjen bármit is.szerintetek van esély h egyszer csak felhívjon h szeret és hiányzom neki?annyira szeretem!!!!!!!!!rettenetesen érzem magam.kérlek segítsetek.
2011. ápr. 4. 19:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
azt még hozzá kell tennem h mikor megszakított velem minden kapcsolatot akkor azt kérte h ne írjak neki többé közösségi oldalra sem mert nem fogja elolvasna.ennek ellenére mikor pár napra rá írtam neki,elolvasta és azóta is őrzi a levelemet.nem tudom ez jelent e valamit.
2011. ápr. 4. 19:55
 2/13 anonim válasza:

véletlenül nem az én barátomrol van szo:) ?

ő benne is van ilyen bolodság , eggyet gonodl és egy vita fojtján minden kapcsolatot megszakit......de én már megszoktam

2011. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
honnan tudod , hogy őrzi még a k-oldalon kapott levelet ?
2011. ápr. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
onnan tudom h megtartottam az elküldött levelek közt ezt a bizonyos levelet amit küldtem neki,és a címzett neve mellett van eg boríték,ami jelzi h elolvasta e,vagy pedig olvasatlanul törölte e,vagy elolvasta és nem törölte.és ott van a nyitott boríték ami azt jelzi h olvasta és nem törölte.hát innen tudom.
2011. ápr. 5. 12:00
 5/13 anonim válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt?
2011. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Ha egy hülyeség miatt szakítót veled aszt jelenti hogy nem kelessz neki sajnos és lehet hogy van csaja.
2011. ápr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én is hasonló helyzetbe vagyok,csak sajnos én bántottam meg és az a baj vele hogy nehezen felejt,tehettem akármit,én is irtam neki levelet,százszor kértem tőle bocsánatot,sőt még videót is csináltam neki.de semmi reakció,ha szereted harcolj érte,és majd megbékél.remélem megtudtok mindent beszélni!
2011. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
sajnos ő is olyan fajta h ha megbántódik nagyon nehezen békél meg.most pl esélyt sem ad h harcoljak érte.nem válaszol arra sem ha írok neki.és az a durva h ő félreértett valamit,és most az a szitu h én bántottam meg őt.és haragszik,és eldobott mindent ami számított.peig én nem bántottm meg.csak ő egy bizonyos dolgot félreértett,és tehetek bármit nem hisz nekem.sajnos.és nem tudom még mit tehetnék.7 hónap van mögöttünk.segítsetek,mit tehetnék mg?én nem tudok mr mit tenni ha esélyt sem ad h megbeszéljük.szerintetek ha most hagyom a dolgot pár napig vagy pár hétig akkor melyiknek nagyobb az esélye?h elfelejt,vagy elkezdek neki hiányozni és jelentkezik?
2011. ápr. 6. 15:13
 9/13 anonim válasza:
Ez attól függ, hogy mennyire szeret!ha azt mondta, hogy ne keresd, akkor szerintem hagyd..A pasik nem szeretik, ha "sürgetik" őket..pár nap alatt végig gondolja az egészet, és ha szeret, úgy is írni fog!
2011. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem sem ad esélyt hogy megpróbáljam helyrehozni amit elkövettem és itt nem a megcsalásról van szó,pedig nekem csak ő kell): talán idővel visszatudjuk szerezni őket(: mondjuk mi beszélünk,majd jelentkezik ha megnyugodott hidd el,és ha azt mondta ne keresd akkor tényleg ne mert csak rosszabb lesz):
2011. ápr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!