Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Reggel eljöttem munkába, majd írtam barátnőmnek pár soros sms-t, h miújság.

Erre ír, h sikerült összevesznie az apjával, mert a jogsin megy a vita.

Ne kérdezzétek mi volt a baj, én se tudom.

Jöttek mentek az sms-ek

aztán írtam

(mikor írt, h most nem akar belemerülni a mesélésbe) hogy nyugodjon meg, majd megbeszéljük este, mert most nem tudom felhívni.

Meg mellé írtam, h jó étvágyat az ebédhez, mert tudtam, h közben főz meg épp dél volt.

Erre visszaírt, h érti ő, nem terhel tovább az smseivel.

Néztem nagyot, h most mi baja van, gondoltam valamit félreértett, ezért írtam, h mi a baj? azt h este beszélünk nem arra írtam, h jó lenne majd szóban is megbeszélni.

Aztán azóta semmi, hiába írogatok, nem válaszol.

Na most mi baja van?

Főleg, h mivel hétvégén dolgoztam, úgy volt h ezért most hétfőn megyünk el moziba.

Most nem tudom hogy foglaltassam e a jegyeket vagy mi lesz?


2011. ápr. 3. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy csak ilyen ha ideges, vagy havizik. Sztem jobb ha ketesbe maradtok a mozi helyet. Csendre és törödésre van szüksége.
2011. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy a jogsin is mit vitatkoznak, el nem tudom képzelni, mikor már jár meg vett még sisakot is a rutinra.

De kezdem már unni a dolgait, lehet törődés helyett el lesz zavarva.

Nem ez az első húzása, h elviszi magát.

Múltkor abból csinált ügyet, h én még rá vártam, mert késett addig egy barátomnak válaszoltam az sms-re, amit véletlenül neki küldtem el.

Erre még kiakadt, h mi az h én smsezgetek mással még rá várok:D

2011. ápr. 3. 22:22
 3/3 anonim ***** válasza:

hat sztem hagyd lenyugodni. nem veled van gondja, de tiszta h valami nagyon zavarja s lehet rajtad uzte ki az smsekbe. ha tenyleg komoly koztetek hagyd h keressen o. vegulis ha o is szeret majd nem akar elvesziteni es teljesehn eltunni uh keresni fog.

neha kell egy keves maganperc h lenyugodjunk, ezzel midnenki igy van :)

2011. ápr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!