Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami jó tanácsotok?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy van egy srác, akivel volt egy egyéjszakás kalandunk. Előtte már ismertük egymást úgy-ahogy, és azóta is sms-eztünk, beszéltünk skypon. Igazából aranyos, meg minden, de 2 hónap múlva már 2 különböző országban leszünk, és mivel a beszélgetéseinkkor most se tesz soha célzást arra, hogy találkozna velem, ezért ennek nem érzem értelmét tovább, hogy így tartsuk a kapcsolatot. Nem tudom, hogy ilyen helyzetben mi a helyes, mert nyár végén jön magyarországra és megbeszéltük, hogy akkor majd összefutunk, ami rendben is van, de ezek az udvariassági beszélgetések hetente kétszer kb kezdenek kínossá válni. Ha nyilvánvaló, hogy nem akar semmit, akkor miért nem hagy békén? Egyáltalán nőként hogyan lehet ezt a helyzetet kezelni? Nekem ő az eddigi első és egyetlen egyéjszakásom (meg szerintem ezekután is), a barátnőimnek soha nem volt ilyen problémájuk, mert őket még soha egy srác se kereste utána...
2011. ápr. 3. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én simán jóban maradtam az egyéjszakásaimmal... Bár azok haverfélék voltak. Volt hogy hónapokig nem beszéltünk, aztán msnen mintha mi sem történt volna. Nincs előírás, ha kínos neked a társasága, búcsúzz el, ha meg csak a "formaságok" miatt zavar, ne törődj vele, beszélgethetsz vele attól még.
2011. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valszeg ugyanezeken rágódik ő is. Ha lecarna, akkor feléd se bagózna.

Szvsz, de én sem vagyok gondolatolvasó.

2011. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs
2011. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából a kapcsolattartás gyakorisága az ami zavar. Téged is zavart volna talán a heti kétszeri mi van veled szerű beszélgetés sztem :D
2011. ápr. 3. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!