Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma alszom először együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma alszom először együtt fiúval. Lenne valami tanácsotok?

Figyelt kérdés
Már lefeküdtünk, de most alszik nálam először... Bocsi ha hülyeségnek tűnik a kérdés, de nem tudom mi a teendő.. Ilyen apróságokra gondolok, hogy miben aludjak, mikor mossam le a sminket, reggel vmennyire elkészüljek (smink, ilyenek) mielőtt ő felkel?:)
2011. febr. 22. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

dehogy:D


viselkedj természetesen és kész.. fel ne kelj hamarabb hogy smink nélkül nehogy meglásson:D:D


ha szeret smink nélkül is ugyanúgy szépnek tart:)

2011. febr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jajj! aludj ugyan úgy ugyanabban amiben szoktál, ugyan olyan éjszakád meg reggeled legyen mint amilyen amúgy is szokott ;)
2011. febr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! tudom hogy ilyen egyszerűnek kéne lennie, csak nagyon izgulok:)
2011. febr. 22. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is nagyon rettegtem az első közös alvás miatt.Fel is tettem egy kérdést ezzel kapcsolatban.Este lemostam a sminkem,végül úgy döntöttem,hogy az egészet lemosom,pedig szerettem volna csalni kicsikét.Észre se vette végül,hogy smink nélkül vagyok és még egy dicséretet is kaptam,hogy milyen szép vagyok.Mikor közöltem vele,hogy ezt jól esett hallani,mert most látja a valódi énem,az volt a válasz,hogy így sokkal jobban tetszem neki és nem is ért egyáltalán,miért használok sminket és hanyagoljam,mert neki így valóban jobban tetszik.

Felülről nem vettem fel semmit alváshoz,viszont odaadta kölcsönbe az egyik rövidnadrágját.Gondoltam,hogy úgyis szexszel végződik az este és azzal is fog kezdődni,úgyhogy nem viszem inkább túlzásba az öltözködést.

Az első reggel nem keltem fel hamarabb,hogy kisminkeljem magam,viszont a legutóbbinál igen,mert nem tudtam aludni és amúgy is unatkoztam+megbeszéltük,hogy én felkelek hamarabb és akkor neki nem kell várnia,míg én elkészülök.

Sok sikert és ne izgasd magad feleslegesen!:)19/L

2011. febr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. febr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!