Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátom, akivel nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom, akivel nem egy suliba járunk. Már egy éve vagyunk együtt, és most egyik nap elment kirándulni az osztályával. Egy csajjal volt egy szobában és átkarolva aludtak. Van valami tanácsotok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Miután visszajöttek, elmondta, hogy van egy csaj, akivel nagyon jóban van, és muszály volt nekik egy ágyban aludni, mert úgy jött ki a szobabeosztás. Azt mondta, hogy átkarolta a csajt (mert fázott), és úgy aludtak. És még nevetett is, mikor elmondta.
2010. máj. 31. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Oszt.kiren sose zárnak össze fiúkat és lányokat, pont azért, nehogy véletlen egy baba éegyen belőle, úgy hogy kamuzott egy szépet a pasid. Gyönyörű, és még röhögve mondja el. Nem mondom, hogy szakíts, mert én se lennék képes, ha szeretem, de hiszti meglenne, és kb. 1 hétig le se szarnám a fejét.
2010. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én meg nevetve elküldeném a pics-ába. Azért mindennek van határa. Van egy nagyon jó lány barátja, oké. Sokat dumálnak, oké. De hogy együtt aludjanak és még át is öleli? Az már nagyon nem oké.

22 L

2010. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt javaslom, keress mást. Én inkább alszom a földön minthogy a másik bizalmával, saját lelkiismeretemmel játsszak. Elmondásodból ítélve a srác nem ellenkezett a másik közelségétől. ÜDV23F
2010. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23F..téged hajkurászlak:D
2010. máj. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért is hajkurászol Te engem? :)ÜDV23F
2010. máj. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ment email:)
2010. máj. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ööö, ha ezt direkt mondja neked, akkor vagy meg sem fordult a fejében, hogy ebből lehetne bármi, és csak egy jó sztorinak tartja (amit az életkorából kifolyólag nehezen hinnék el), vagy történt valami/tervezi, hogy történjen valami, és ilyen "játékosan" bedobva a témát teszteli, hogy reagálsz.


Vigyázz! Még ha csodával határos módon a fiúdnak ez nem is jelentett semmit, annak lánynak biztosan. Tudod, nehogy ráhajtson. Lehet, hogy azt sem tudja, van a fiúdnak barátnője, és ha tudná, eszébe sem jutna kavarni vele - menj be egyszer órák után a pasid sulijába, hogy meglepd, és viselkedj egyértelműen úgy, ahogyan egy barátnő: ha a lány elpirul és elszégyelli magát, nem tudta, hogy vagy, ha pedig kihívóan végigmér, kezdhetsz aggódni. Akárhogyis, de meglesz a válaszod.

2010. máj. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a komikat... amúgy azt állítja, hogy mindenki tudja, hogy én meg ő együtt vagyunk. nekem is fura volt, hogy fiúkat meg lányokat egy szobába tesznek.
2010. máj. 31. 17:24
 9/10 anonim ***** válasza:
egyszer az enyém is csinált ilyet... nem hagytam ott, de mostmár utólag azt mondom hogy ott kellett volna... nem történt állítólag semmi, "tanú" is van rá... de akkoris ezeket a kis ótvar kurv@kat el kéne küldeni a pics@ba h öltözzön fel ha fázik... nem még röhögve elmondani, milyen faxa csávó volt
2010. máj. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Pont így csaltam meg a volt barátnőmet ő egyből kidobott a pics$ba szerintem te is tedd ezt 14/f
2013. szept. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!