Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez meg mire jó nekik? (pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez meg mire jó nekik? (pasik válaszának nagyon örülnék)

Figyelt kérdés
Vannak olyan srácok, akik úgy csak időnként szeretnek felbukkanni az ember életében, tehát mondjuk táncolunk egy buliban, aztán eltelik 2 hét, akkor keres, aztán megint 3 aztán megint keres, találkozunk, beszélgetünk, esetleg elmegyünk valahova bulizni esetleg megcsókol és ennyi. Nem mondom, hogy ez rossz lenne, de jelenleg is van 2-3 ilyen srác, akik időnként felbukkannak, randizunk, mindig nagyon udvariasak és egyértelműen nem a szexre hajtanak, de úgy mást sem akarnak igazán, de barátoknak sem nevezném őket. Inkább csak valami szabadidős partner maximum. De én mondjuk az ilyen srácokat soha nem keresem, mindig ők keresnek (és gyanítom, hogy nem én vagyok az egyetlen lány). De vajon ez miért jó nekik? Általában ráadásul rózsát, csokit kapok tőlük, meghívnak kajálni...stb, tehát nem is olcsó mulatság (és hiába ajánlom fel, soha nem hagyják, hogy én fizessek, mindig majd legközelebb van). Hol éri meg?
2011. ápr. 3. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért mert jól érzik magukat, kedvelnek, de nem akarnak többet igazán, vagy félnek tőled vagy éppen mást szeretnek. Nincs ezzel baj szerintem ha helyén kezeled a dolgokat. (ez egy lány válasz)
2011. ápr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lennék a helyedben:) ebben nincs semmi rossz sőt egyetértek az előttem válaszolóval nagyon is kedvelnek és vágynak a társaságodra:D
2011. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyet csinálni; általában olyankor, amikor valami lelki megrázkódtatás ér, valami kudarcélmény, s ekkor kell valaki olyan, akivel jól érezhetem magam. Ilyenkor szoktam felkeresni a régi-új nőimet.
2011. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!