Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet ez így a koporsóig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet ez így a koporsóig?

Figyelt kérdés
15,5 éves koromban ismertem meg és jöttem össze a nálam 3 évvel idősebb párommal. Immár 4 éve együtt vagyunk. Mostanában veszem észre a párom olyan megnyilvánulásait, illetve elbujdosásait amiket tiszteletlennek tartok. Ilyenek után természetesen a biztosítékot kiveri, elmagyarázom neki mi a bajom aztán vagy észben tartja vagy nem. Ugyanis ezeket régen elnéztem de kezd kinyílni a szemem ezért elvárom a maximális tiszteletet. A hétvégén mondtam a páromnak, hogy egy háztartásban szerintem nagyon nehezen férnénk meg egymás mellett amire ő azt kommentálta, hogy a kapcsolatunk ott véget is érne mert 1 hétnél egyikünk se nem bírná tovább. Ezzel így engem elbizonytalanított mert és szeretem őt, a szex működik és nagyjából egyet is értünk a dolgokban. Véleményeteket szeretném kérni, illetve a meglátásotokat evvel kapcsolatban. 20L
2011. ápr. 3. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:

hát... sztem mond meg neki, h ezt h értette, mert neked ez fájt, és ha komoylan gondolja amit mondott, akk sztem hagyd ott...

tudom h nehéz lesz! de szoritok!:)

2011. ápr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen elbujdosásokra gondolsz? Hol van akkor és mit csinál?
2011. ápr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hátttt. csak úgy 4 év után feltenni, hogy vagy együtt maradunk vagy tűnjél el az kicsit se nem könnyű. Azt én már megmondtam a páromnak, hogy 25 éves korom előtt se házasságot nem szeretnék, se nem gyereket, illetve amíg nincsen pénzem és tuti fedél a fejem felett addig nem szeretnék nyomorogni egy ártatlan csöppséggel. Persze azt is mondtam, hogy amíg ő nem jön oda térden kúszva könyörögni, hogy neki utód kell addig nem fogok neki szülni. Nekem nem volt apám, de a gyerekemnek legyen!!!! ;)) Áhh, imádom a páromat. Viszont ő nem egy beszédes ember. Nincsen felkészülve a folyamatos együttélésre, de sztem ez belerögződött mivelhogy az anyja se nem egy elnéző, tűrő ember.
2011. ápr. 3. 17:49
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak egy példát mondok :)

Tegnap délelőtt egy cipőboltban szerettem volna ha felpróbál egy 44,5 cipőt mert szeretnék neki rendelni egy olyan méretű converse utcai cipőt (nem tornacipő) amit már sajnos nem lehet kapni a boltokban. Ehhez hozzáfűzöm, hogy tőle kérek 5 ezer forintot a cipőre én pedig további 10 ezret dobnék hozzá (nincsen fix. jövedelmem). Odamentem egy eladóhoz, hogy adjon egy 44,5-s cipőt amire a párom végig húzta a tenyerét az arcán és közben 180 fokot fordult elég látványosan mire az eladó szintén azt a stílust felvéve válaszolt a kérdésemre. Nagyon megalázottnak éreztem magam. Természetesen ezek után nem adok ki egy forintot sem a páromra :). Nem érdemli meg. Nagyon fájt ez tőle.

2011. ápr. 3. 17:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéljétek meg ezeket a dolgokat. Hiába vagytok együtt 4 éve, ha vannak ilyen dolgai. Nem azt mondom, hogy dobd ki, meg ha úgy is alakul sajnos az sem lesz könnyű, de jobb minél előbb tudni, hogy hosszabb távon is működhetnek-e a dolgok vagy sem. Ülj le vele és őszintén beszéljétek meg ezeket.

20/F

2011. ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 a_maestro_főnök ***** válasza:
aha szóval nincs rendes jövedelmetek, és addig nem lesz gyerek amíg nincs fedél a fejetek felett. de akkor mi ez a méregdrága converse cipő vásárlás ?? ezt nem tudom hova tenni..
2011. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő!

Egy szóval nem is utaltam arra, hogy neki nincsen munkahelye, illetve fix jövedelme. Nekem csak alkalmi melókból van. Nem érzem magam kész a mókuskerék életre. Egy 15 ezer forintos cipő még nem méregdrága. Egy 25-30 ezer forintos cipőre még inkább mondható de az is egy megfizethető ár. Nem a cipőről van itt szó tehát negatívan értékelem a hozzászólásod.

2011. ápr. 3. 22:36
 8/8 anonim ***** válasza:

kérdező!

kicsit gondolkozz aztán értékelj negativan!!!!

ha 15e egy cipőért nem sok akk egy gyerek sem lesz sokba, ilyen felfogással, hacsak nem mindig magatokra akartok költeni!!!

nekem pl nincs jövedelmem, sehonnan, és anyumék sem állnak jol h 15e t kidobjak egy ocsmányságért(ezt a convers ekre gondoltam) max4et adok ki...

gondolkozz!!!!!!!!!!!!!!!! még nagyon gyerek vagy!!!!!!!!!

2011. ápr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!