Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok miért féltek a lányoktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok miért féltek a lányoktól?

Figyelt kérdés
Nem értem miért vagytok tele gátlásokkal, miért hagyjátok, hogy "elvesszenek" azok a lányok, akik tetszenek nektek. Nem rosszabb az, hogy mást választ a nyuszi viselkedésetek miatt, mint az, hogy visszautasítanak 5-ből 3-szor?
2011. ápr. 3. 14:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Csak magamból kiindulva. Én sosem szoktam kezdeményezni akkor ha nem 100,00%-osan biztos a helyzet.Tehát ha egy picit is bizonytalan a csaj felém akkor már hagyom is a fenébe. Egyszerűen ugyanis túl nagy az egóm ahhoz hogy egy visszautasítás tönkretegyen és hidd el sokkal jobb inkább veszni hagyni mint pofára esni a nyeregből.

A legtöbben így vannak ezzel, többek között azaz oka, hogy olyan világban élünk ahol állandó megfelelési kényszer uralkodik körülöttünk.. Remélem kielégítő választ adtál.

2011. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem megyek oda egy számomra teljesen megfelelő nőhöz, mert úgy érzem, hogy nem tudna rám potenciális pasiként nézni.Leginkább barátként kezelnek a nők, mert nem hajtok rájuk, nem lépek be az intim szférájukba. Persze csak tiszteletből :) Aki rájuk mászik első este az nagyobb eséllyel indul, utána inkább őt keresik fel, hozzám csak panaszkodni jönnek :)


Átlagos külsővel úgysem tudom felkelteni azoknak az érdeklődését akik nekem tetszenének, hiába normális a hozzáállásom és vagyok tisztelettudó, humoros stb.

Inkább dolgozok, olvasok, tanulok, élek a hobbimnak.


Mellesleg ha a visszautasítások aránya 3/5 lenne, akkor bátrabbak lennének a pasik szerintem :) 5ből kétszer siker az nagyon jó arány szerintem. Nálam inkább a 10-ből 1 a reális :)

2011. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsi hogy bunkó leszek a lányokkal, de azért mert a lányok gonoszak!


Semmilyen egyértelmű jelet nem adnak, hogy na akkor hapsikám szedd össze magad és kérdezd már meg...


Csak vártok, hogy a szerencsétlen hátha megmeri kérdezni, ha meg nem akkor így járt, meg a lány is...


szóval kicsit többet kapnánk tőletek ilyen téren akkor minden könnyebb lenne

2011. ápr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtató amit írtok. De azt vegyétek figyelembe, hogy jóval több az önbizalomhiányos nő, mint a férfi. És ők tuti nem fognak egyértelmű jeleket adni. És az "átlagos" pasi is elég relatív.
2011. ápr. 3. 15:18
 15/24 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy félek tőletek?
2011. ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"Átlagos külsővel úgysem tudom felkelteni azoknak az érdeklődését akik nekem tetszenének, hiába normális a hozzáállásom és vagyok tisztelettudó, humoros stb.

Inkább dolgozok, olvasok, tanulok, élek a hobbimnak.


Mellesleg ha a visszautasítások aránya 3/5 lenne, akkor bátrabbak lennének a pasik szerintem :) 5ből kétszer siker az nagyon jó arány szerintem. Nálam inkább a 10-ből 1 a reális :)"


Mindegy hogyan nézel ki. Amúgy a 10/1 arány nem elég? többszáz lány van még egy faluban is. Mit akarsz többet? Nem elég 1 csaj? Akkor csak annyi a dolgod, hogy 20 lányt kérdezel meg. Másik fontos dolog, adj magadra. Ennyi a lényeg. Magabiztosság és ápoltság. Ha ez megvan, mindegy hogyan nézel ki.

2011. ápr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
a lányoktól nem félünk csak a megszólításuktól, utána ha elkezdünk másodjára beszélni már semmi gond
2011. ápr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

15:31


Amúgy nem vagyok ápolatlan és jóképűnek mondanak, de nem vagyok egy kirakat pasi. Inkább az a férjnek való megbízható típus :D Hehe

Mellesleg 1 nő bőven elég :)

2011. ápr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
mi a fontosabb a pénz vagy a szeretet?
2011. ápr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

nekem is az első lépés a legnehezebb, ha összejönnek a dolgok utána már kezdeményezek de addig csak nagyon ritkán mivel...


mivel általában olyanok tetszenek akiket egy kicsit ismerek, ráadásul én az átlagos ember kategóriába vagyok tehát nem menő BMX-ezek, nem járok bulikba, nem nézem le a nőket, nem cigizem/iszom tehát semmi olyan nincs bennem első látásra amiért a lányoknál úgymond jobb helyzetből indulnék...


másik probléma, hogy a körülöttem lévő lányok nagy része "nem tud" beszélni, tehát tő mondatokban válaszolnak és az elég hülye érzés mikor 20 perce csak neked kell feltenni a kérdéseket, témát felhozni


3. probléma, hogy a lányok nem adnak semmi jelet, nem szemeznek semmi, mivel irtam hogy félig meddig az ismertségi/baráti körömből tetszenek meg a lányok sokszor az van bennem, hogy most azt mondom elhívom randira de utána a barátságunk már nehezen lesz olyan mint azelőtt...

2011. ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!