Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből valami? Van esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami? Van esély kettönknek?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit mar nagyon rég óta ismerek és valami alom pasi. Már rég h tetszik, de mostanig nem beszéltünk olyan gyakran nekem is barátom volt és neki is barátnője. Most egyikünknek sincs senkije. És egyik nap ráirtam a srácra messengeren és azóta minden nap beszálünk, neten és telon is orákot tudunk beszelni. Kommentálta a kápeim hi5-on, facebookon, kert képet. De még sem tudom eldönteni hogy tetszek neki vagy sem. A tegnap irta hogy jó lenne ha megprobálnánk együtt járni. És hogy amikor találkozunk akkor megbeszéjük de azóta se hozta szoba:-<...Van esély hogy összejövünk?
2011. ápr. 3. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
ha azírta h emgpróbálhatnátok akkor valószínüleg van... -.-""
2011. ápr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
facepalm-.-'
2011. ápr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!