Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből valami? 15F

Figyelt kérdés
szóval van egy csaj, akinek én tetszem. de még nem dumáltunk, csak köszöngetünk egymásnak. az edzésen minden nap, kivéve a hétvégét talizunk. az egyik barátommal a csaj nagyon jóban van, és elmondta neki, hogy én tetszek neki. a csaj tényleg nagyon gyönyörű, mindenki vele akar lenni, és mindenki őtet szereti. de nemtudom, nekem még nem tetszik, csak szimpatizálom, vagy ilyesmi. neki csak én kellek: ilyeneket mondott a barátomnak. lehet ebből valami? idővel megfog tetszeni? szerintetek? légyszi normális válaszokat. köszi! :) 15F
2011. ápr. 3. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha éppen nincs barátnőd, a lány meg szimpatikus, akkor szerintem próbáld ki. Ismerd meg közelebbről. Nagyon jól is járhatsz.
2011. ápr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
őtet??? :D:D ezen jót nevettem :D
2011. ápr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem ne az érdekeljen, hogy mert mások szerint milyen.. ha neked bejön a csaj és ahogy írtad te is neki akkor vágj bele fényes nappal az éjszakába :) de erre a neked csak szimpatikus dologra nemtok mit mondani.. nekemis sok olyan csaj van aki szimpatikus de nem akarnák tőle semmit.. ismerd meg aztán majd elválik mi lesz ;)
2011. ápr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges.De ez majd kiderűl.Ha a társaságába jól érzed magad akkor találkozzatok:)) nem kell vele egyből összejönni csak ha egy idő után már úgy érzed akkor próbáld meg:)))
2011. ápr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!