Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldhatnám meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldhatnám meg ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
Szeretném ha segitenétek, mert én már komolyan nem értem ezt az egészet... Van egy fiu, akivel mar egy ideje ugymond ismerjuk egymast, csetelunk, párszor talalkoztunk is és nagyon jol éreztuk magunkat... Rájottunk hogy kölcsönösen tetszünk egymásnak... néhány napja talakoztunk egy bulin, és furan viselkedett szinte nem is szolt hozzám.kimentunk beszélni és kérdeztem hogy mi a baj.. erre azt válaszolta hogy ha eggyutt látnak minket lebeszélik őt, mert hogy engem is lebeszélnek, és neki sokat számit h. mit mondanak mások.. közöltem vele hogy elobb rendesen ismerjen meg és ugy itéljen meg.. mert ezek csak hazugságok.. kicsit veszekedtunk is, mert nagyon rosszul esik ez nekem.. vissza huzott hogy ne menjek el, és eldobtam magamtol és azota nem is beszéltunk.. És a baratai kérdeztek tolem hogy mi van most koztunk, mert nagyon rossz kedve van mindig.. De nem értem miért nem probalhatnánk meg.. :(
2011. ápr. 3. 11:53
 1/1 anonim válasza:
adj rá még egy kis időt!! ha ki kell hogy alakuljon ki fog! ha az érdekli hogy más mit mond, akkor az gáz.:/
2011. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!