Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazat mond? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazat mond? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egy ideje járok végül is, de még nem olyan komoly.(14-14)

Egyszer írtam neki hogy én nagon kedvelem és szeretem őt, erre az volt a válasz h szerintem szeretlek.

Kettesben annyi hogy kézfogás, de semmi több még. Lehet hogy nem igaz h szeret? :( :(


2011. ápr. 3. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak 14 és még fogalma sincs mit kellene éreznie igazából?

Nem gondolod hogy ezeket a gondolatokat amiket ide leírtál neki kellene elmondanod?

2011. ápr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom elijeszteni, még nincs köztünk annyira semmi komoly.
2011. ápr. 3. 10:22
 3/8 anonim ***** válasza:
De ha nem szeret akkor nem is lesz soha semmi komoly. Nem veszíthetsz semmit, érted?
2011. ápr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy fontos részlet kimaradt. Az osztálytársam. De már megkérdeztem hogy mit érez irántam("szerintem szeretlek").
2011. ápr. 3. 10:33
 5/8 anonim ***** válasza:
És azt is elmondtad neki hogy a válasza nem hangzott túl határozottan és hogy a kézfogás számodra nem elég?
2011. ápr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt nem... De ez nem ijesztené el? :(
2011. ápr. 3. 10:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Mitől? Lehet hogy nem is szeret. Akkor inkább élnél úgy hogy nem szeret és nem mondod ki az igazságot csak vagytok egy ilyen kézfogós állapotban amiről nem is tudod hogy micsoda, mert nem tudod az érzéseit?


Az meg rég rossz a csajnál hogyha elmondod neki az igazat és az ijeszti el.

2011. ápr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mond azt ,hogy szerintem énis szeretlek,szerintem.

Szerintem meg fogalma sincs a lánynak ,hogy mi az hogy szeretet vagy szerelem,szerintem.

2011. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!