Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyeség, igaz? (Olvasd el és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség, igaz? (Olvasd el és szólj hozzá. )

Figyelt kérdés

Lány vagyok, mindig kikészítem magam, ha nem jön össze egy fiúval, pedig tetszik. Egyszerűen túldramatizálom és sírok, hogy újból ez történik. Elrontom a napjaim, csak azért mert 2 randi után nem jelentkezik és úgy érzem nem vagyok elég értékes, érdekes és ezért nem kellek neki.

Igazából, ez úgye baromság? Úgy értem egyszer csak kell jönnie valakinek aki majd elfogad(?!)

...és mással és megtörténik ez az egész?


2011. ápr. 3. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem hülyeség, de butaság. FIGYELJ! fogadd el magad, bár tudom, hogy nehéz, de akkor is meg kell próbálnod. Ne azon igyekezz hogy megismerkedj egy fiúval, aki szeretni fog, hanem azon, hogy különleges legyél, ne holmi tucat. És tudd is magadról, hogy különleges vagy és hogyha különleges vagy, akkor szard le magasról, hogy mit gondolnak azok akik nem jelentkeznek a randik után. fogd fel úgy, hogy hát ők sem hozzád valók és majd megtalálod akit igazán neked találtak ki:P
2011. ápr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kösz Első.

Én am már ilyen felfogással próbálkoztam, de mindig eszembe jutott, nem önáltatás az egész? Hogy nekem könnyebb legyen elfogadni, hogy neki nem kellek?

2011. ápr. 3. 10:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kellhetsz mindenkinek.Ezt sajnos el kell fogadni,ez az emberi lét egyik hátránya.Nem mindenkihez illessz,nem mindenki úgy látja a világot és ezeket a szituációkat,mint te.Az élet ilyen.Sokkal több csalódás ér,mint jó dolog.Mert az emberek ilyenek.Lehet,hogy csak megijednek,lehet,hogy külsőre bejössz nekik,aztán beszélgettek és úgy gondolja,nem te vagy az,akire vágyik,lehet,hogy csak meg akar dugni és ha pár randi után nem sikerül,keres mást.Rengeteg oka lehet,amiért nem csak te lehetsz a hibás.
2011. ápr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha mondjuk felveszek valakit MSN-re (nem csináltam sokszor), és egyszer beszélünk akkor másnap egészen addig aggódom, hogy letiltott, míg be nem jelentkezik. akkor meg nem merek neki írni. megértelek. írj privátot :P
2011. ápr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem te most csak a fát akarod látni és nem az erdőt.


Ha egy kicsit megkomolyodsz, és végre kinyitod a szemed, látni fogod, hogy az élet ,egy része csak a párkapcsolat.

De, amíg a partner, mint trófea kell, hogy ezzel igazold, hogy vagy valaki, addig nem fogod értékelni önmagad és azt ami körülvesz. A lehetőséggek mindenkinek adotak. De csak kevesen élnek vele és amig azon keseregsz, hogy miért nem fogad el más... azalatt az idő alatt haladhatnál előrébb.

2011. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egy randi után el tudja dönten hogy nem akar összejönni veled, akkor jobb is hogy így tesz. Te legyél csak mindig önmagad, és ne siess el semmit, majd jön az aki tényleg szeret, úgy, ahogy vagy.:)
2011. ápr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És ezzel a hozzáállásoddal azt sugallod a környezetednek, hogy csak egy kiéhezett kis éretlen csaj vagy, ami nem túl vonzó dolog, sokkal inkább egy komoly lány aki megfontolt és tud uralkodni a vágyain és az érzelmein, ha nem minden jön össze úgy ahogyan eltervezte..
2011. ápr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!