Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor szerintetek hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szerintetek hogyan tovább,40 fölött?

Figyelt kérdés

Nincs még gyerekem, családom. Legutóbbi (2 év) kapcsolatomat "véglegesnek" szántam volna. Szétmentünk, nem bírtunk együtt maradni. Sokat próbálkoztunk a dolog megjavításán, lehetetlen. Túlzottan különbözik a személyiségünk, a céljaink. A gond csak az, hogy képtelen vagyok továbblépni. Nagyon kéne valaki, de valahányszor ismerkednék, mindig egy szemét árulónak érzem magam. Hiszen élethosszra készültem "vele". Közben világosan látom, hogy a dolog bukott, reménytelen, és ő sem akarja folytatni. Pszichés csapda, mi a rossebet csináljak? Olyan, mint egy seveled-senélküled, csak nem vagyunk együtt. A rohadt életbe, nem vagyok tini, nagyon kéne azért már valaki hosszú távra. Az életem "jobbik" része már letelt. (F)

Érettebb, komolyabb emberkék válaszát várom, köszi.


2011. ápr. 2. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem találsz valakit, szexkapcsolat nem érdekelne?:)
2011. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Érthető a problémád, mivel már bőven benne vagy a gyereknevelős korban. Szerintem ott hibázol, hogy mindenkiben életed nőjét látod, aki a gyerekeidet fogja megszülni, így nem tudsz időben továbbállni ha mégsem találtál rá. Hogyan tovább? Erre szerintem itt senki nem fog válaszolni, próbálkozni kell és nemszabad feladni
2011. ápr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első: nagyon is, netán tudsz valakit? ;)
2011. ápr. 2. 22:26
 4/9 almighty77 ***** válasza:

szia, szerintem próbálj uj kapcsolat felé nyitni, párkereső oldalakon, ahol be lehet jelölni az érdeklődési köreidet, mit szeretsz, kit keresel, és igy nem nyulsz mellé(de ekkor sem kizárt),mivel olyan lányok fognak megkeresni akik szimpatikusnak tartanak téged, de lehetsz ott te is kezdeményező, mivel a lányok is kitöltötték az adatlapjukat. (aki nem az arra tudjon) régió szerint is kereshetsz. de azt javaslom ingyenes oldalakat keress, tudom nem minden a netes párkeresés, de ez egy erős kiindulópont lehet ahoz, hogy megtaláld az igaz szerelmet,leendő gyermekeid anyját. ez a világ borzasztó, mindenki tul van hajtva, kevés a pénz.nincsen idő az életben ismerkedni, azért jó a netes keresés mert időt és pénzt spórolsz, de találkozni kell minél előbb személyesen, ha csak tehetitek. és ott minden letisztul


sok sikert



34F

2011. ápr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj azon hogy minden kapcsolatnak úgy mész neki, hogy végleges, úgyis csak közben fog kiderülni hogy az lesz e. Előbb utóbb (majdnem) mindenki megtalálja a párját.
2011. ápr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok: igen, én magamra gondoltam:) Ha bennelennél írj levelet.
2011. ápr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, mégse azthittem nő vagy:)
2011. ápr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Epic fail. Ja, gyerek, csalad temaval inditani eleg noies, hehe.
2011. ápr. 2. 23:06
 9/9 Inez.R. ***** válasza:

Kedves kérdező..

Én 42 évesen találtam meg a páromat, és épp kisbabát várunk. Rád is vár valaki, legyél türelmes.. :)

2011. ápr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!