Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy teljesen elfelejtsem őt?

Figyelt kérdés
Volt egy 2éves párkapcsolatom.Hatalmas szerelemmel indult,aztán jöttek a problémák.Kiismertük egymást.Én önmagamat adtam,elég heves a természetem.Ő ezt nem tudta elfogadni.Éreztem,hogy felőle kezd kihülni a szerelem,és egyre több lett a veszekedés.Már nem mondta,hogy szeret,nem becézett,nem ölelt.Szünetet tartottunk(2hét).Ő ezalatt bulizott,kirándult,stb..De azt mondta nem hagy el,mert szeret,csak egy kis idő kell neki,hogy koszellőztesse a fejét.Egy hónapja pedig minden még borzalmasabbá vált köztünk.Éreztem,teljesen eltávolodott tőlem,de én halálosan szerettem még mindig.Kérdeztem,hogy jó-e így,helyre hozunk-e minent,szeretné-e még ezt az egészet,és persze engem is.Igennel felelt.De a munkatársai figyelmeztettek,hogy van neki valakije,egy új munkatárs kb 1 hónapja.Még nem volt köztük semmi,de szépen lassan beleszeretett..Sajnos én is láttam őket.Szakított velem egyik napról a másikra,és mindezt olyan ürüggyel,hogy az egész kapcsolatot én rontottam el,ha nem tettem volna,még mindig minden tökéletes lehetne.Ha nem lennék ennyire lobbanékony,és féltékeny,minden működhetett volna.És még az utolsó percig azt állította szeret.Búcsúzáskor teljesen összeomlott,még sírt is,és a karjaiba borultam,és még a számra is puszit adott,kézenfogva kísért a vasútállomásra.-Annak ellenére,hogy szakítottunk.Az utolsó szavai:Hogy még mindig szeret,és szenved,de így lesz a legjobb.Na másnap találkoztam vele,és úgy bánt velem,mint egy ronggyal.Én pedig megalázkodtam előtte,még esélyt kértem,hogy folytassuk,de ellenezte,hogy elég volt...Közben kiderült,hogy egyre többet találkozgatnak a másik csajjal,és forr köztük a levegő!Már van kilátásban valakim,és folyton úgy rendezem a napjaimat,hogy társaságban legyek,csakhogy tudjak felejteni.De még mindig összeszorul a gyomrom,hogy tudom,épp vele van,vele kirándul,bulizik,őt csókolja,érinti,vele fekszik,vele tölti a napjait...De megtudtam a csaj ismerőseitől,hogy egy r***c,és mindenkivel összefekszik,más lányok pasijára vadászik,és csak a bulikon jár az esze,sőt annak ellenére,hogy elvette a páromat,flörtölget,és az egyik közösségi oldalon egy szál tangában pózol egy ágyon.Csinos,és engem is annak tartanak,sok pasit megkaphatnék,de szöges ellentek vagyunk a másik lánnyal.Én szerényebben viselkedek,és komolyabb vagyok,érettebb.De az exemnek mégis ő kell.Összetörte a szívem teljesen..Mit tegyek,hogy ne gondoljak rá??
2011. ápr. 2. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
nem olvastam végig, de ba@ss/ál be!
2011. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja,és az exem nem szeret már bulizni járni,neki a munka a fontos,minden hétvégén bennt van dolgozni.De a lánynak a buli a mindene..Vajon neki hogy fogja ezt tolerálni,hogy ilyen kicsapongó?És ráadásul akármilyen pasija van,minden hétvégén mással csókolózik,stb?? Mások szerint ez nem lesz hosszú életű.
2011. ápr. 2. 21:01
 3/6 A kérdező kommentje:
Valaki,aki értelmes tanácsokat ad??
2011. ápr. 2. 21:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem olvastam végig. Idő, idő, idő. Meg kitartás. Egyébként törölj ki minden képet róla, ha fent facebookon vagy iwien vagy valahol próbáld megállni hogy nem nézegeted. Töröld ki az összes sms-t,amit váltottatok. Ilyesmi, varj el minden szálat, ezzel meg lehet gyorsítani szerintem.
2011. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs fennt közösségi oldalakon,de egyébként már minden mást megtettem,amit írtál!De még mindig kiszakad a szívem,amikor belegondolok,hogy lehet,épp most szeretkeznek,vagy együtt vannak,és pár hete még velem tette ugyanezt...
2011. ápr. 2. 21:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Megértelek, velem egy olyan másfél hónapja szakított a barátnőm. Nem volt már olyan jó a kapcsolatunk de mégis nagyon rosszul vagyok ez miatt, és full így van nálam is hogy ha arra gondolok hogy mittudomén valakivel épp randizik vagy dugnak fúh nagyon rossz.....hát nézd szerintem ha összeismerkednél valaki mással az is biztos segítene, nekem legalábbis biztos. És már nem is érdekelne az ex. Ismerkedj meg velem ha van kedved.
2011. ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!