Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az én történetem. Mit tehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én történetem. Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Nem is tudom, hogyan kezdhetném ezt az egészet. Féléve kezdődött ez a kapcsolat kettőnk között. L22 F26. Komoly kapcsolatról nem beszélhetünk, hiszen nem találkoztunk sűrűn, de mégis egy olyan kötődés van, amit nem tudok megmagyarázni. Tudom, hogy bonyolult az élete, ezért is nem akart belerángatni semmi olyanba, amiben sérülhetnék lelkileg. Kettőnk között azonban olyan szenvedély és vágy van egymás iránt, amelyet eddig elképzelni sem tudtam. Bármikor együtt voltunk minden jól működött, úgy éreztem, hogy amíg együtt vagyunk legalább egy kicsit boldog és elfelejti a gondjait. Most kb. két hete nem beszélünk egy hülyeség miatti veszekedés miatt, megkértem, hogy találkozzunk, üljünk le, öntsük tiszta vizet a pohárba, de ez sem következett be. Eddig puffogtam magamban, hogy hogy lehet ilyen, ennyit sem jelentek neki, most azonban eszembe jutott valami. Lehetséges, hogy csak azért csinálja, hogy utáljam (többször kijelentette, hogy nem érdemel meg engem, én utáljam őt), ne szeressem, és neki fájjon, ha ezzel meg tud védeni a fájdalomtól, így inkább eltaszít magától. Hiszen mindig azt hangoztatta, hogy nem akar bántani. Tudom, hogy vannak problémái, és ezeket nem tudja kivel megbeszélni, magában örlődik, de kivülre ugye ezt nem mutatja, mert játsza a büszke, magabiztost férfit. Annyira szeretnék neki segíteni, hogy tudja mellette állok bármikor, bármiben, akárhogy is viselkedett mert nagyon fontos nekem, de nem tudom van-e ennek értelme. Lehet csak én látok már bele ebbe a dologba mindent. Kérlek segítsetek, mit gondoltok? Nem tudom mit tehetnék. :(
2011. ápr. 2. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit sem tehetsz, és nem is kell ha olyan komoly a kötődés akkor motiválnia kellene őt arra, hogy változtasson az életén hogy közelebb kerüljetek egymáshoz.


Sosem biztos az, hogy ő is ugyanazt gondolja mint amit te mégha azt is mondja, mindíg a tettekből ítélj az a biztos!


Én is arra cseszek rá állandóan, hogy a szavaknak hiszek illetve hittem, közben meg ha végiggondolom a történéseket rájövök hogy tisztára hülyére vagyok véve.


29F

2011. ápr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dejavu!


Tisztára mintha az én történetem lenne nagyjából....


Csak itt a lány 24 éves én pedig 26.


Szóval durván leírnám az én történetemet neked a fiú azaz az én szemszögemből:

Mi is megismertük egymást, de nem lett belöle komoly párkapcsolat. Hetente találkoztunk. De kialakult egy nagyon szoros kötődés kettőnk, közt!

- És a lány is ugyanazt mondta mint te ,hogy eddig soha nem tudta elképzelni hogy létezik ilyen kapcsolat, és képtelen volt megmagyarázni , hogy mit érez és hogy ez milyen kapcsolat. De ez nem is zavart.

Mert nagyon megszerettem és egymásnak egy nagyon fontos személlyé váltunk. Tudtuk, hogy lesz majd mindkettőnknek valakije, és nem tudtuk, hogyan lesz azután.

Egymásban maxuimálisan megbízunk a mai napig.

Ugyanugy találkozgatunk. Ismerjük a másiknak a párját.


De szükségünk van egymásra nem tudunk meglenni a másik nélkül, 1 héten 1x minimum beszélnünk kell vagy találkoznunk mert akkor vagyunk nyugodtak.


Én is az a típus vagyok akit te leírtál, túl büszke, sosem beszélek a gondjaimról, senkinek és soha nem mutatom ki senkinek ha sz@r....És nekem is az a fontos hogy ha ezzel a lánnyal vagyok akkor vidámítsam, és ugy tegyek ugy csináljam a dolgokat ami neki jó, hogy kicsit boldog legyen.


És ez a mai napig így van, találkozunk kb hetente , elbeszélgetünk, néha megöleljük egymást és a párunk is ott van olykor és mind a ketten tudják h fontos nekünk a másik, ez egy megmagyarázhatatlan kötődés.


Szerintem nem kell különösebben aggódnod, lehet h sok a dolga, vagy más lánnyal is el van foglalva...

2011. ápr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

itt van az én storim közel 10 évig tartott, és nem jutott sehova.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Sokáig lehet ezt játszani csak minek.

2011. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Te is hülyére vagy véve mint én sose bonyolítsd túla dolgokat.


Nyilván nem érte el a célját ezért ráz le


pont!


Csak ismételni tudom önmagam

Tettekből ítélj, ne szavakból, vagy egy napon arra ébredsz, hogy tollas a hátad!

2011. ápr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg érdekelnéd,akkor most melletted lenne,és átölelne,s kérné,hogy segíts Neki.Csak sajnos ezt nem igényli,nem igényli a társaságodat,a segítségedet,ha hiányoznál Neki,már régen jelezte volna Feléd.Szóval ebbe ne nagyon fektess több energiát,mert az idő fogy,Te meg feleslegesen futod a köröket.
2011. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"többször kijelentette, hogy nem érdemel meg engem, én utáljam őt" - így szokták a lekoptatást felvezetni. Nem mer eléd állni és megmondani, hogy vége, inkább rafinált dolgon kezdi, addig hajszol amíg te hagyod ott.

Attól, hogy van valami (megmagyarázhatatlan) kötődés kettőtök között, még nem biztos, hogy működik a kapcsolat. (Sokszor előfordul, hogy szeretsz egy embert, mégsem vagy képes vele együtt lenni.)

Egyéni véleményem szerint addig szakítsatok, amíg még tényleg meg nem utáljátok egymást és barátként tudtok a másikra gondolna, a kapcsolatra pedig egy szép emlékként.

2011. ápr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ennek a férfinak Te nem kellesz igazán, nem akar igazi erőfeszítéseket tenni sem érted, sem a kapcsolatotokért.

Csak nem olyan "tökös gyerek", hogy ezt egyenesen is ki tudja mondani a virágnyelv helyett.


Ne szeresd, inkább utáld, ő nem akar bántani... balabala... Ez azt szokta jelenteni, hogy te nem kellesz igazán őneki, de el akarja érni, hogy te "dobd ki" őt.


Azt írtad, különleges, erős kötelék van köztetek. Nem lehet, hogy ez csak a részedről az? Mert hidd el, ha egy férfi igazán szeret téged, akkor törekszik rá, hogy bevonjon az életébe, és soha nem ereszt meg ilyen dumákat, hogy ne szeresd, inkább utáld.


Lépj ki ebből az egész kapcsolatból, vagy bárminek nevezzük, mert ő fele annyira nem érdekli, mint téged ez az egész, és hosszú távon csak te fogsz szenvedni kettőtök közül.


Plusz hidd el nekem, az mindig egy rossz, és figyelmeztető jel, ha a másik fél ilyen homályos dumákkal jön, mint a "ne szeress, inkább utálj", stb.


23 L

2011. ápr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!