Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret még?

Figyelt kérdés
Eleinte mindig puszilkóztunk,csókolóztunk,nagyon kedves volt.De az utóbbi időben sokszor veszekedünk,ha együtt vagyunk netezik,vagy valami mást csinál ,olvasunk faljuk a könyveket egymás után,mondogatjuk,hogy szeretlek de már nem olyan lelkes mint volt!Sokszor durváskodik,olyanokat mond,hogy szabadság kell mert vége!Lehet már nem szeret!
2011. ápr. 2. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. ápr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem...
2011. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom!:D
2011. ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bocsi rossz helyre írtam!:S

De ha már itt vagyok válaszolok!

Szerintem sem szeret!:S

2011. ápr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Egyértelmüen szeret, ha valaki ennél jobban szeret az már nincs.


'puszilkoztunk':D ez egy új szó, felvettem a szókincsem közé.

A durváskodikot is betehetem?

2011. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tehát azért nagyon sokszor vagyunk együtt mármint ha nem vagyok suliba,attól kezdve este 8 ig sokszor éjszaka is.Ha nem vagyunk együtt akkor telefonálunk végig,nem mindig beszélünk de ott van a másik a telefon végén.Gyakorlatilag mindig halljuk egymást.Én nagyon szeretem szerintem ő is csak lehet,hogy nem szerelmes már belém!Álltalában netezik és voltmár,hogy azt mondta,unatkozik.Mégis szeretne?
2011. ápr. 3. 08:23
 7/10 A kérdező kommentje:
A 18:22 es komolyan gondolta?
2011. ápr. 3. 08:24
 8/10 anonim ***** válasza:

folyton együtt vagytok, most írod. szabadság kell neki, mondta.

Nem biztos, hogy nem szeret, csak neeee legyetek ennyire EGYMÁSON. ez nagyon sok neki, találkozzatok kevesebbet, adjatok még egy esélyt azáltal ennek a kapcsolatnak, mielőtt véget vetnétek neki:)

2011. ápr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szeret csak egy kissé lazitani szeretne,de meglátod.
2011. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
pontosan.. engedd, hogy a haverjaival legyen. ne beszéljetek annyit telón.. hagyd levegőhöz jutni. érezze azt, hogy hiányzol neki.:) 18/L
2011. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!