Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is van rajtam kívül, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van rajtam kívül, aki annyira csúnya, hogy emiatt esélytelen a lányoknál?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 12:25
 1/8 andimama ***** válasza:

miért lennél csúnya? kép nélkül állítom , hogy nem vagy az. mindenkinek megvan a maga szépsége.

nemcsak külső, belső is.

2011. ápr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok hű de nagy álom pasi mackós alkatom van mégis 1 bombanővel járok, irigykednek is barátnőm a belső szépségemért szeret. 20/F
2011. ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.: Bennem kívül semmi szépség nincs, legalábbis huszonegynéhány év alatt senki se vette még észre. A belső pedig egy lányt se érdekel, amíg a külső ilyen ronda.

2.: A mackós srácok sztem nem számítanak csúnyának, sok lánynak tetszenek.

2011. ápr. 2. 12:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Rosszul gondolkozol a lányokkal, meg úgy a szerelemmel kapcsolatban. A külsőddel az lehet baj, ha ápolatlan vagy, és gagyi/ízléstelen/átlagos ruhákat hordasz, vagy rosszul kombinálod a színeket, stb.
2011. ápr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sztem felejtsd el az önmagaddal szembeni előítéleteket!

Ha nekem volt nőm, akkor bárkinek lehet. Mindenhol azt mondják, hogy tiszta sittes fejem van, meg elég vékony is vagyok, meg elég sok anyajegy is van rajtam, meg elég erősen kopasz is vagyok és mégis volt már nem 1 barátnőm! Szerinted hogyan? Úgy, hogy az ember nem frusztrálja magát azzal, hogy "jajj hogy nézek ki", hanem ugyanannyit érő, normál emberként kezeli önmagát. És láss csodát, ilyen esetben valahogy senkit nem is érdekel, hogy hány kiló vagy, hol kopaszodsz, mennyire előnytelen az arcod.


Viszont amíg ezen emészted magad, addig nem is lesz nőd, mert ez az egész nagyban hat a kisugárzásodra. Tudom hogy közhely, de a belső az, ami fontos. Ha látják rajtad, hogy nem fogadod el önmagad, akkor messzire el fog kerülni mindenki. És semmi szépet nem is fog látni benned. De ha azt látják, hogy meg vagy békülve magaddal, akármilyen is vagy, akkor egész más lesz az egész, hidd el.

Próbálj meg ne azon rágódni egész nap hogy "istenem, kinek tudnék megfelelni", hanem mondd azt, hogy "nekem ki felelne meg"...amikor ránézel egy lányra ne úgy nézz rá hogy "úristen mit gondolhat rólam, vajon mennyire tart nyomoréknak"...hanem úgy nézz rá, mintha egy teljesen jóképű figura lennél, aki azon gondolkodik, hogy ez a lány tetszik e neki annyira, hogy odamenjen hozzá beszélgetni.


Tudom, ez nem ilyen egyszerű, főleg csinálni nem, de azzal nem mész semmire, ha magadat töröd végtelen ideig.


(És ha olyan van a külsődben, amint tudsz változtatni, akkor azt változtasd meg, ne csak a csodát várt. Ha túlsúlyos vagy, fogyj le! Ha vézna vagy, kezd el gyúrni! Ha kopaszodsz vagy ronda, zsíros a hajad, akkor ne hordj hosszú hajat, legyél nyugodtan borotvált fejű vagy pár millis! Ha össze van nőve a szemöldököd, akkor szedd ki bizonyos helyeken! Ha rondák a fogaid, akkor csináltasd meg őket! Ez még nem minden, ha ezeket megteszed, még semmi nincs garantálva, de nagyban javítod az esélyeidet!)

2011. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
üdv a klubban testvér...
2011. ápr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na, a 73%-os megmondta a tutit! Kinézetétől függetlenül előbb mondanám rá, hogy Férfi, mint bárkire, aki itt siránkozik. Csak ajánlani tudom, amit mond.


Amúgy én is kifejezetten csúnya vagyok, csakhogy más a kapcsolatokhoz való hozzáállásom, mint ami ma divatos. Nem a mennyiségre és az elismertségre megyek, hanem mindösszesen egyetlen lányka kell, aki a személyiségével tudja hozni azt, amire szükségem van egy társban. Egy életre szóló társban. Kinézetre meg annyi a követelmény, hogy nekem tetsszen (hozzáteszem az ízlésem sem éppen divatos). És nocsak: úgy néz ki, megvan. Mint egy tündérmese.

2011. ápr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Valaki0702 ***** válasza:
hát sztem ne csajoz hanem várd meg míg belülről jön az érzés és nem kell félned azé mer csúnyának érzed magad mert mindenkinek vannak szépségei ha nem külső akk belső
2011. ápr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!