Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig beszélgetsz a pároddal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig beszélgetsz a pároddal? Nem ez lenne a normális?

Figyelt kérdés
Úgy értem látom az utcán a párokat, fiatalokat is és némán sétálnak egymás mellett. Vagy némán ülnek egy étteremben. Ez csak nekem fura?
2011. ápr. 2. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Van úgy, hogy ha már régebben ismered a másikat, a csend többet ér minden szónál.

Én sem bírnám, ha valaki folyton fecsegne, az idegesítő. Akkor kell beszélni, ha tényleg van mondanivaló, gyébként jobb hallgatni.

Ha valaki zavarban van persze, amúgy is sokat beszél.

Volt már komoly kapcsolatod?

2011. ápr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez általában a fiatalokra jellemző. Ők még nagy többségben nem azt nézik, hogy ez a lány vagy fiú mennyire kedves, jó beszélgetőpartner-e vagy hasonló. Ilyen fiatalon leginkább tényleg a külső dominál mindkét nem részéről. Én is sok ilyen fiatal párt látok egyébként. De úgysem tartanak az ilyen szerelmek örökké, egy idő után úgyis kiderül, hogy semmi nem köti őket össze az ég világon.
2011. ápr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van egy olyan mondás, hogy csendben születnek a nagy barátságok és szerelmek, mert a szavakkal csak elrontanák azt.:)
2011. ápr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 4 éve vagyok együtt a párommal, de mindig van valami témánk.
2011. ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Figyi, te ismeretlen pároknak nem az egész életét látod, hanem csak kiragadott pillanatokat. Azokban, amit te látsz, van csend is. Ami nem jelenti azt, hogy abban a sok száz másik órában az életükből, amiben te nem látod őket, nem beszélgetnek sokat.


Amúgy meg: az intim, közeli kapcsolatoknak az is a sajátossága, hogy a csend sokszor kellemes is tud lenni, és nem kínos egyáltalán. Lehet a csend meghitt is ám, és sokszor szükség is van rá.

2011. ápr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10 hónapja vagyunk együtt. van amikor végigbeszélgetjük a fél jszakát, de van amikor meg se szólalunk.
2011. ápr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 éve vagyunk együtt és sose vagyunk csendben...Kivéve, ha alszunk..:)
2011. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!