Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátnőm miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőm miért nem akarja tartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Már jó rég vége lett. Voltak viták, súrlódások, de nem haragban váltunk el. Régebben még viszonylag sokat beszélgettünk szakítás után. Pár naponta, aztán hetente, 2-3 hetente, havonta 1x, de mostanra már szinte nem is. Facebook-on se jelölt vissza. Osztály társak voltunk, már vagy 9 éve ismerjük egymást.

Mondjuk szakítás után megijedtem, "nyomultam", de aztán rövid időn belül beláttam, h ez így nem jó. Szóval ilyen zaklatásról szó sincs. Csak néha felhívtam, aztán "próbálkoztam". Meg néha ő is hívott engem.

Még ősszel mondta, hogy ez nagy szerelem volt, aztán újévkor, h most nem itt tartanánk. Na jó... azt is mondta h nem reménykedjek, zárjam le, lépjek tovább, nem leszünk egy pár, vége, stb. Azt mondja nincs senki más. Legutóbb meg azon akadt ki, h láttam vmit fb üzenőfalon, azt megkérdeztem, és már rögtön "turkáltam az életében". Na mind1 bonyolult.


2011. ápr. 2. 08:29
 1/5 A kérdező kommentje:

Tök jó lenne barátkozni vele, a történtektől függetlenül, csak nem merek, meg nem tudom hogyan kezdjek bele. Oszt. társak voltunk, akkor is jól megvoltunk, nem akarom hogy ennyire eltávolodjunk 1mástól.

Bár lehet nem is kéne(?), szeretem még.

Vagy az lenne a baj, hogy éreztettem vele, h még szeretem és fontos nekem?

2011. ápr. 2. 08:31
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az élet. Legalább te is rájöttél, hogy szakítás után nincs barátság, csak ideig-óráig. Persze, hogy beszélgettetek szakítás után. Valakinek nem megy, hogy egyik pillanatról a másikra kitöröl valakit az életéből. Ez a normális.
2011. ápr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az exemmel (ő hagyott el) mi is beszélgettünk még egy ideig.... Aztán egyre ritkábban. Ez ennyi.....

24/L

2011. ápr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek,akik ha lezárnak egy kapcsolatot,nem óhajtanak onnantól kezdve..hát..szóval..teljesen megszakítják,mert így fájdalom mentes. Amit nem látok,hallok,az nem fáj.

Én ezt egyszer úgy fogalmaztam meg,van a jenga nevezetű játék,tudod hogy ilyen felhőkarcoló méretű kolosszust kell építeni, anélkül hogy összedőlne.De mindig alulról kell kihúzogatni"téglát",és minél többet húzogatsz annál magasabb lesz,de annál ingatagabb is. Azt hiszem sokszor vagyunk így kapcsolatokkal,megpróbálunk előhúzni egyet régről,mert azt hisszük ettől előbbre jutunk,vagy jobb lesz,de csak a jelenünk,jövőnk lesz tőle ingatagabb.

Vannak téglák amiket jobb a helyükön hagyni.

2011. ápr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A jengás hasonlat jó. Régen mondta nekem valaki, hogy "aki nem tart elég értékesnek ahoz, hogy vele legyél, ne jutalmazd meg a barátságoddal". Fölösleges is mindig csak benned lenne, hogy na mi van ha mégis és lehet pont ez miatt nem vennéd észre azt akit észre kell, hogy vegyél, hogy újra boldog legyél.
2011. ápr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!