Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ehhez mit szólnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ehhez mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Megismersz egy férfit, már mikor először látod, érzed hogy benne van az a plusz, amit eddig vagy nem találtál meg egy pasiban, vagy elvesztetted. Hamarosan kiderül, sokkal több van benne, mint bármelyik barátodban eddig. Otthon van az ezotériában, nagyon jó humorú, kiegyensúlyozott, ráadásul Buddhista. Egymásba szerettek, és járni kezdtek. 4 hónapja vagytok együtt, összesen kétszer vitatkoztatok ezalatt, amit mosolyogva hagytatok abba, veszekedés egyszer sem volt köztetek, és el sem tudjátok képzelni. A kapcsolat nagyon jó irányba halad, sok közös célotok van, amit együtt szeretnétek elérni, és kölcsönösen érzitek, valószínű hogy egy életre terveztek. Kiegészítitek egymást, lelkileg eggyé váltok, mikor együtt vagytok. A szex egy új, csodálatos oldala mutatkozik meg vele, életetek legforróbb szeretkezéseit élitek át nap mint nap. Az összes barátnőd örül nektek, de irigyeid is lesznek. Szóval a kapcsolat nem csak szinte, teljesen idilli és tökéletes, amilyet eddig el sem tudtál képzelni. Így még soha nem értett meg senki, ahogy Ő, és egyáltalán, soha nem voltál olyan büszke párodra, mint rá, és talán az apádra sem néztél fel ennyire.

Egy nap, egy lassú szeretkezés után azt mondod, hogy ez jobb, mint a drog. Ekkor elgondolkodik, lassan rád néz, és azt mondja: -Kincsem, most beszélni fogok neked valamiről. Elég érettnek tartalak, hogy megértsd, amit mondani fogok neked. Tudom, hogy ez nem változtat meg semmit, és szeretném a bizalmamat kifejezni feléd azzal, hogy elmondom, mert nem akarom titokban tartani előtted. Öt éve még kábítószeres voltam. Minden nap füvet meg hasist szívtam, hétvégente ecstasy tablettákat ettem, és kokainoztam.


Mit szólnál ehhez?


2011. ápr. 2. 03:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenki csinál hülyeségeket fiatalon.
2011. ápr. 2. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt, hogy legközelebb ne egyesszám második személyben írd le, amit akarsz. :D Másodszor pedig: kit érdekel mit csinált régen, ha már felhagyott vele....

Nekem már volt olyan barátom, aki drogozott mielőtt mi összejöttünk. Igazából csak bizalom kérdése az egész.

2011. ápr. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Buddhista??xD hol jársz te???
2011. ápr. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A jelenben élj!
2011. ápr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ha leszokott, akkor van benne erő, úgyhogy ez akár erősítheti is az előtte leírt iránta érzett érzéseidet. Nem?

Nem vagy valami határozott önmagadat illetőleg..

2011. ápr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
semmit. ha leszokott akkor rendben van, pláne hogy szereted.
2011. ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!