Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikortól lehet pukizni egymás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól lehet pukizni egymás előtt? XD

Figyelt kérdés

3 hónapja járunk, és kezdem unni, hogy amíg együtt vagyunk a hasam egy merő görcs, mert nem merek szellenteni a barátom előtt... Exemmel valahogy nem volt ilyen gond. Másoknál hogy volt az ilyesmi?

20L


2011. ápr. 1. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

3 eve vagyunk egyutt, 2 eve elunk egyutt.

Eddig csak veletlen engedtem el magam es o is. Az mas, ha a wc-rol kihallatszik, az kb miota sajat lakasunk van olyan 1 eve.

Direkt sosem finganek elotte, nem a haverja vagyok, hanem a noje. Nem itelem el, ha valaki maskepp gondolkodik, de nekem ez tabu.

2011. ápr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor már nem szégyelled előtte. Nincs rá konkrét dátum.
2011. ápr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

ha ki akarod ábrándítani, kezdheted

(a táplálkozásodon változtass)

2011. ápr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, szerintem egyes fiúk abszolút nem csinálnak belőle ügyet mások meg teljesen kiábrándulnak.


Emlékszem számomra mekkora megkönnyebbülés volt, amikor végre elengedte előttem magát a barátom, mert onnantól én se éreztem kínosnak. Noha azért nem csinálok belőle rendszert.


18/L

2011. ápr. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én se direkt előtte akarom produkálni magam, semmi ilyen, csak én még akkor is kínosan érzem magam, ha a vécéből behallatszik... Viszont néha így már nagyon fáj a hasam... :S
2011. ápr. 2. 00:14
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat a wc a helye ezeknek a dolgoknak, ha nagyon zavar, mikor erzed, hogy jon, huzd le a wc-t, mindenki vagni fogja, hogy mi tortenik, de megse a pukit halljak. Vagy tusolas kozben engedd ki.
2011. ápr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az általános szerződési feltételek szerint 1 év után már lehet.
2011. ápr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Na ezért undorodom a hosszú kapcsolatoktól... egymás előtt szarni, hugyozni, fingani... ez kell ide. Lehet lepontozni.
2011. ápr. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálam is tabu, szerintem kiábrándító. 2,5 éve vagyunk együtt, 2 éve élünk együtt. De nem előtte teszem. Ő viszont nem tartja vissza... ebben különböznek szerintem a pasik és a nők e téren. (általánosítás) Bár én is megszoktam neki jegyezni viccesen, hogy " ez nem az a szoba" :D

Mégvalami: Amikor ott vannak a haverjai, és pl valamelyik kutya odapukizik, hülyeségből megkérdezik, hogy én voltam-e, mire a másik rávágja: "hülye vagy? a nők sosem finganak :D"

24/L

2011. ápr. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát... a nők sem izzadják ki. Nálunk ez nem tabu, bár nehéz volt az elején, viccet csináltunk belőle és megtanultuk, egymás társaságában nem szabad kaszinótojást enni!:D

Amikortól úgy érzed felkészült rá az illetékes, hogy befogadja, ha meg ő már vígan fingadozik melletted akkor hajrá:D

2011. ápr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!