Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretjük egymást, de van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretjük egymást, de van egy bökkenője mit tegyek?

Figyelt kérdés

mégpedig a korkülömbség. én mint 18 éves fiú és egy 14 es lány.nagyon szeretjük egymást,már egy hónapja hogy megismerkedtünk.mit csináljak? az anyja nem nagyon kezdeményezi a párkapcsolatunkat.De már idővel bele nyugodott Nagyon szeretem őt is engem.

Működhet szerintetek a kapcsolatunk? Voltatok már ilyen helyzetben hogy a fiú idősebb volt a lánynál vagy fordítva? mit tegyek?


2011. ápr. 1. 23:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

az anyja nem nagyon kezdeményezi a párkapcsolatunkat


Meg jo, hogy az anyja nem kezdemenyez semmit.... Gondolom tamogatni-t akartal irni.

Azon meg ne is legyel meglepve, kihajitanalak, mint macskat szarni, ha a 14 eves lanyomat kerulgetned. O meg kislany, ha tetszik, ha nem. Ha tenyleg ugy szereted, beken hagyod 2-3 evet, had legyen ideje felnoni.

2011. ápr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 headhunters ***** válasza:
jaja, én voltam, mindjárt 17 vagyok, és fiú, a lány meg akkor töltötte a 13-at, próbának jó volt.... nem hiszem h hosszan tartó kapcsolat lesz, majd észre veszed, h milyen gyerekes dolgai vannak hozzád képest...és egy idő után rájössz, megunod...
2011. ápr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rájuk:) Egy sulitársam 15, 20 éves párja van, de agyi szinten egy helyen állnak >< mindent megbeszélnek és odavannak egymásért. A lényeg, hogy ne siettesd a lányt, még fel kell nőnie:) Ők is így csinálják, és elég jó kapcsolatban élnek
2011. ápr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 headhunters ***** válasza:
Ez hülyeség, egy 13-14 éves meg egy 18 éves ember soha nem lesz ugyan azon az agyhullámhosszon, inteligencián, stb....
2011. ápr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
lehet belőle normális párkapcsolat, csak ne siettesd a lányt semmiben:)
2011. ápr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi kommenteket.a lánnyal nem siettetem a

sexet,(pettingelés volt ugyan)ha úgy van inkább várok vele.Rendes csaj nem félős típus,nem bulizós,én úgy veszem észre hogy komolyan gondolja eszt a kapcsolatot.

2011. ápr. 2. 14:15
 7/14 anonim ***** válasza:
szia. nálunk is kb ez a helyzet, a pasim mindjárt 18 lesz, én pedig még csak 15, de 8 hónapja együtt vagyunk, és mindent meg tudunk beszélni, bár én nem vagyok az a gyerekes tinir*banc típus : ) még nem is szexeltünk, pedig akarja nagyon, de megérti hogy én még várnék. imádjuk egymást : ) és azt tanácsolom, pláne ha szeretitek egymást, hogy mindenképp próbáljátok meg, aztán lesz belőle valami, vagy nem. de a korkülönbség miatt elveszteni azt akit szeretsz, sztem marhaság. drukkolok : )
2011. ápr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi
2011. ápr. 3. 10:31
 9/14 anonim válasza:

Páromnak ugyan ez volt a szitu előttem lévő barátnőjével. Pontosan ez. 10 hónapot voltak együtt végül. Ha szeretitek egymást akkor szerintem ez számít..

18/L

2011. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
a barátom 18,én 15 vagyok.és tökéletesen működik,lassan fél éve a kapcsolat...szerintem egy próbát megér(:
2011. ápr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!