Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Még mindig rossz.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Még mindig rossz.

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést már egyszer kiírtam. Fontos nekem, azért írom ki ide is. És persze más szemszögből is szeretnék válaszokat, azért írtam ebbe a kategóriába.


Ez az előzmény: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



Volt egy barátnőm. Másfél éve szakított. És még mindig szerelmes vagyok belé. Rá gondolok, sokszor vele álmodok. Az agyam tudja, hogy nem lenne szabad, de mégse megy. Ő volt nekem az első, és én is neki így párkapcsolat terén.

Facebookra tett új képeket magáról és olyan szép! Amikor megláttam úgy elkezdett verni a szívem, hogy majd kiugrott a helyéről. És két képhez írt egy fiú (meg lányok - de az nem érdekes), hogy jó kép, meg h milyen csinibaba. És annyira rossz érzés.

Ami megtörtént megtörtént, nem tudom visszacsinálni, nem lenne szabad a múltra gondolni. De nem megy, szeretem Őt.

A félkaromat odaadnám csak azért hogy visszacsináljak mindent, hogy együtt legyünk. Minden reggel csak mellette ébrednék, életem végéig.

1-2 hónapja megjelöltem, de fel is hívott, hogy nem jelöl vissza, mert én tönkre akartam tenni az életét, meg hogy turkáltam az életében, mert láttam az üzenő falat és megkérdeztem valamit. Pedig nem igaz, az ember nem ellensége a szeretteinek, erre tuti, hogy én vagyok az első számú közellenség. Pedig az égadta világon semmi rosszat nem akartam, és ez annyira fáj, hogy ő ilyeneket feltételez rólam. Meg jóban akartam lenni vele, mert nagyon fontos a társasága, olyan jól megvoltunk.

Hogy tud így megromlani egy jó kapcsolat?

Amikor felhívott azt mondta, hogy nekem semmi közöm hozzá hogy az ő fb-jén mi van, a reményt is adjam fel, hogy tönkre akartam tenni az életét.

Szilveszterkor meg hogy ha nem bunkóztam volna, most nem itt tartanánk. De ha tényleg bunkó voltam, tényleg nem akartam megbántani.

Persze szakítás után (ami telefonon történt, mert azért olyan gyakran nem tudtunk találkozni, utána 1x találkoztunk, akkor úgy azért jó volt) rögtön bombáztam őt az sms-ekkel meg hívásokkal, meg így szeretlek-úgy szeretlek, bocsáss meg stb. És azt olvastam, hogy ezt valami ért nem lett volna szabad. De most már mindegy, tönkre ment minden, akit mindennél jobban szeretek, nem is érdeklem.

Küldtem neki sms-t, hogy azért néha adhatna magáról "életjelet" úgy viccesen próbáltam megfogalmazni, de nem válaszolt. Születésnapom - na nem azért mert önző lennék - utáni napon küldött köszöntő sms-t, de a névnapomat már teljesen elfelejtette. Pedig én mindig felköszöntöm őt, még nőnapra is küldtem neki sms-t.

Az a helyzet, hogy ő egy vallási csoport tagja, és biztos emiatt alakult ki a helyzet, meg az én ebből fakadó hülyeségem, intoleranciám miatt. Nagyon fáj, rossz, kicsit még mindig lelkifurdalásom van emiatt.

Szóval nehéz, nem tudom még, hogy mit hoz a jövő, de szeretem őt. Már arra is gondoltam, hogy levelet írok, hogy "könnyítsek" magamon, de félek, hogy el se olvasná vagy kiröhögne.

Mondott olyat is még idén, hogy neki nem kell férfi, mert mi olyan hülyék vagyunk, de ki tudja, hogy igaz-e? Lehet csak nem akar megbántani, nem tudom.

Ősszel mondta, hogy ez nagy szerelem volt, hogy "itt hídégetés lett volna". Aztán, jóval később rákérdeztem, és azt mondta, hogy nem tudja hogy szerelmes-e. Erre már tudjuk a választ, hogy nem.

De miért ilyen velem. Pedig nagyon szeretem őt.

Szóval mit csináljak hogy jobb legyen? Nem tudom.


2011. ápr. 1. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Azok alapján,amiket leírsz a lányról,fogalmam sincs,mit szeretsz benne. Egyszerűen semmibe vesz téged. El kell felejtened,minél előbb.Gondolj bele! Az a sok fájdalom,amit megélsz,az a sok nap,amit rá pazarolsz, elveszi az időt saját magadtól,és minden nappal egyre jobban afelé haladsz,hogy nem tudsz lemondani róla... mérlegelj! Ezek után miért kell neked? Hiszen össze-vissza beszél!

A helyedben minden erőmmel,ha kell,akkor tényleg ERŐVEL,azon lennék,hogy elfelejtsem,hogy magamra fókuszáljak,fejlődjek,hogy készen álljak egy teljes,normális kapcsolatra,egy olyanra,ahol viszontszeret... ne akard őt visszakapni,mert ennél sokkal jobbat érdemelsz! Embereld meg magad! Nézz a tükörbe,és mond azt,elég a fájdalomból! Sokkal jobb lányt érdemelsz magad mellé,azok alapján,amiket leírtál,nekem még olvasva sem szimpi ez a csaj,el se tudom képzelni,élőben milyen... tényleg felejtsd el,az lesz a legjobb.Tegyél meg mindent,hogy ne maradjon üres gondolat a fejedben,hogy tovább tudj lépni. Ez meg már nem szerelem,csak ragaszkodás.

2011. ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én nem értek egyet az elsővel. Szerintem a lánynak igaza volt, hogyakar legjobb barát lenni még ha nem is utálattal váltok el. Szerintem kicsit sok voltál neki.
2011. ápr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Nah, azt hiszem eltűnt a fele... xD Szóval szerintem a lánynak igaza volt, hogy nem tetszett neki a nyomulásod. Általában az ember nem a volt párjával akar legjobb barát lenni... 22:17 voltam.
2011. ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem meg az elsőnek maximálisan igaza van!!!

Aki ennyire semmire sem tart Téged,az egyáltalán nem érdemli meg a szeretetedet!Egyetlen könnycseppet,vagy gondolatot sem.Csak saját magadat kínzod,az idő meg múlik.Tudom jól,én is ugyanebben a csapdában vergődöm,csak én nő vagyok.S tudom,milyen nehéz,maga a pokol...Ezen csakis az idő,a távolság segít,az sms-ek és hívások csak rontanak a lelkiállapotodon,hiszen úgyis magasról tesz rájuk.S minél odaadóbban szereted,Ő annál jobban kiröhög,mert megteheti.

2011. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Figyeljetek... Én értelmezem rosszul a kérdést? Én úgy értettem a dolgot, hogy amiket leírt a kérdező azok a szakítás UTÁN történtek. Nos miért kéne valakinek a szakítás után haverkodni az exével, ha nem akar? Miért bűn ha valaki a szakítás után el akar tűnni az ex életéből?
2011. ápr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

Bűnnek nem bűn,csak nekem a leírás alapján egy egocentrikus nő képe rajzólodott ki,aki élvezi,ha a másikra kenheti rá a hibákat,aztán meg kínozhatja.Nekem teljesen így jött le.

Át tudom érezni,mert én ugyanezt élem át.Állítólag bűnbak vagyok,de ha bocsánatot kérek,arra nem kíváncsi,mert az állítólag zaklatás kategória.Ha az ember jó,az a baj,ha önző,akkor az.

2011. ápr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
...Arról nem is beszélve, hogy azt nem tudjuk mit mond/érez a másik oldal...
2011. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem egocentrikus, aranyos, kedves lány.

Azt hiszem mindent leírtam, nem magamat fényeztem, konkrétumokat írtam.

A vallására tettem megjegyzéseket, az éretlen, idióta fejemmel.... Pedig nem akartam vele bántani, csak voltak nehézségek. Meg persze nem önigazolást akarok, csak jó lenne már túl lenni rajta, ami most lehetetlennek tűnik.

A szakítás utáni 2-3 napban valóban nyomultam, de csak azért mert még nem voltam ilyen helyzetben és megijedtem, hogy mi lesz, nem tudtam mit csináljak.

Meg persze utána is célozgattam rá, meg mondtam neki, h "fontos vagy , bocsáss meg, szeretlek". De ezek ilyen havonta 1x max 2x voltak, de inkább 1x.

Én szeretnék vele lenni, de ha csak barátkoznánk, az is jó lenne.

Persze mondott ős sok mindent, h. szeretlek, aztán h haragszik rám, aztán h ez nagy szerelem volt, meg most már nem itt tartanánk (ezt dec 31-én mondta). De ezekkel együtt azt is h vége ,ne reménykedj, zárd le, lépj tovább.

Tudom, hogy bolond vok h ilyenek után még remény is van bennem , de tényleg ne tudok már ezzel mit csinálni hiányzik szeretem. Bár végülis már sikerült nagyjából hozzá szokni a helyzethez. Csak a szivemnek nehéz parancsolni.

Meg arra gondolok, mi lesz ha vki új lesz neki?? Pl. a vallásából? jajj... de úgy szeretnék az a vki lenni.

2011. ápr. 2. 08:45
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

kérdező,kicsit megszállott vagy. nemhogy nem tudod,nem is AKAROD őt elengedni,pedig igaza van azoknak,akik azt írják,nem érdemel meg téged,mert semmibe vesz.

te kedvesen közeledsz hozzá,ő le se sz.r. mit akarsz még tőle? semmit nem kéne. egy aranyos és kedves lány nem viselkedik így az exével,jó lenne,ha a rózsaszín köd felszállna a szemedről,mert magad alatt vágod a fát,magadnak okozol rossz érzéseket,és saját magadat akadályozod a túlzott ragaszkodásoddal abban,hogy normális életet élj és normális kapcsolatod legyen.

2011. ápr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor úgy látszik tényleg az én gondolkozásommal van a baj, ha mindenki szerint egy szakítás után is kötelező tenni a szépet a másik félnek aki nem érti meg hogy vége... :O Hát szerintem meg egy szakítás után mindkét félnek joga van tlejesen megszakítani a kapcsolatot és nem kötelező kedvesnek lenni. Bár megintcsak az én értelmezésem szerint nem is volt bunkó a lány csak megpróbált nem foglalkozni vele...
2011. ápr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!