Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy békítsem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy békítsem meg?

Figyelt kérdés

Közel két év után tegnap szakítottunk a barátommal. Nem láttam értelmét vele lenni, az utóbbi időben már folyamatosan csak a veszekedés ment,megbántottuk egymást, semmi nem volt jó. Tegnap este én kimondtam,hogy hagyjuk. Erre annyit mondott,hogy soha többet ne is keressem. Ma felkeltem, és éreztem,hogy nincs velem. Nap folytán 9 sms-t írtam neki, hívtam kb. 50x, de semmire nem reagál, nem veszi fel,pedig kicsörög. Nem gondoltam komolyan, nagyon megbántott,de nem megy nélküle!:( Azt mondta,hogy szeret,de szerinte is jobb lesz,mert végre lesz egy kis nyugta. Az igazság az,hogy nekem kevés volt belőle,neki sok belőlem. Fog keresni még? Mit tegyek? Megírtam neki csomószor, hogy sajnálom,emailt is írtam,hívom-hívom, elmentem hozzájuk nem is jött ki senki..:( de 2éév..:(



18éves...szomorú...lány..:SSS


2011. ápr. 1. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most egyetlen egy sms-t se küldj nekiXD Ha most nyugalom kell neki akkor add meg neki. Majd később kellett volna sms-t, meg email-t küldeni szerintem. Hátha meggondolja magát és újra együtt lesztek, sok szerencsét.
2011. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De gyönyörűen igazolod, hogy jól döntöttetek. A zaklatásod miatt ment el, és zaklatással kérsz bocsánatot...
2011. ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem bírom,hogy ne keressem,mert áááh..

Megpróbálom megvárni,hátha keres..

de ha nem? megőrülök..

2011. ápr. 1. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress inkább barátokat és hobbit.
2011. ápr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem fog már keresni. Hagyd békén, szakítottál vele. Nem szeret már, és örül neki hogy megszabadult tőled, és direkt viselkedett úgy, hogy kimondd, hogy vége. Tipikus pasitaktika...így nem ő a szemét, aki elhagyott, hanem a szegény szerencsétlen áldozat. Ez van sajnos. Felejtsd el, és keress mást. Olyat, aki képes szeretni téged.
2011. ápr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!