Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk is szerelmesek?

Figyelt kérdés

):

Aki volt, vagy most az, hogy viszonyul a többi nőhöz, és a barátnőjéhez? Pl. kit hogy lát szépnek, mennyire néz meg mást.. stb.


2011. ápr. 1. 15:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ugye ez kamu kérdés? Persze hogy szerelmesek...... addig míg át nem b_ssza őket pár csaj és rá nem jönnek hogy a mai világban nem éri meg beleszeretni senkibe.
2011. máj. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Lehet egy férfi bármennyire is szerelmes, bűármennyire is hűséges és odaadó, egy szép lány az szép... De szerelmünk egyszerre csak egy van.
2011. máj. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nem kamu kérdés, miért kell ezt csinálni? ):

Tényleg nem találkoztam még szerelmes fiúval, ezért kérdeztem.

2011. máj. 2. 22:33
 14/20 anonim ***** válasza:
22:32 mocskosul igaz.
2011. máj. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem kamu kérdés, miért kell ezt csinálni? ):

Tényleg nem találkoztam még szerelmes fiúval, ezért kérdeztem.


Látod megsértettél minket és senki sem ír.

Nekünk is vannak érzéseink. liba

2011. máj. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok liba. Ez most kicsit fájt. Nagyon szeretem olvasni a Gy.K.-t, és nem gondoltam volna ha én is felteszek egy kérdést kamunak fogjátok venni:S
2011. máj. 2. 22:53
 17/20 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz... a kérdés nevetséges, és nagyon kamu szagú. Ennyire nagy ostobaságot csak valami hihetetlenül elvont emebr találhat ki-.-"
2011. máj. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Elvont vagyok ezt jól látod belőle. De semmi rossz szándék nem volt bennem, amikor feltettem a kérdést. A környezetemben nem láttam még szerelmes férfit, és nemtudom, hogy a férfiaknak mi is az. Csak azt látom, hogy néha milyen érdekesen megtud nézni egy férfi egy nőt:D De ez nem szerelem. És a környezetemben lévő kapcsolatokban nem láttam szerelmet. Csak válást, alkoholizmust, erőszakot, megcsalást vagy együttélést. Azt is csak onnan tudom, hogy milyen egy lány, ha szerelmes, mert én az vagyok.
2011. máj. 2. 23:02
 19/20 anonim ***** válasza:

22:55

Én pedig onnan tudom, hogy milyen egy igazán szerelmes, 17éves férfi... 3éves kapcsolattal a háta mögött.

2011. máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. máj. 2. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!