Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen április 1-i tréfát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kingaa1 kérdése:

Milyen április 1-i tréfát találjak ki a páromnak?

Figyelt kérdés
valami tippek, tapasztalatok?
2011. ápr. 1. 13:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
A bugyisnál én is elröhögném magam!:D
2011. ápr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
tegyél 1 pohár vízbe stadalax folyékony hashajtót(színtelen,szagtalan,ízetlen),küld le a boltba.2 perc és bummmmmmmmm
2011. ápr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
persze azt szerencsétlen az utcán összefossa magát!!! XD XD
2011. ápr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Mikor éppen hátat fordít neked, csapd össze a tenyeredet:

-Te Úristen! Ezzel a táblával a hátadon mászkálsz egész nap??!!

2011. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

ja? tapasztalatok itt 1 megtörtént:

a bácsikám 8 felé törte a lábát mert le esett az 5.emeletről.megműtötték valami csavarokat meg áthidalókat tettek be a lábába(tehát qrvára fájt neki)felhívtam április 1-sején,hogy elütött a villamos,és nem segít senki.az öreg letörte a gipszet a lábáról,kitépte a kapcsokat meg azokat a kiálló izéket a lábából hogy tudjon járni,és elindult oda ahova mondtam neki.odaért de nem volt ott senki.Felhívott hogy hol vok mondtam behoztak 1 kórházba gyere ide mert félek 1edül elküldtem a város másik felébe 1 téves helyre de ott meg nem volt semmi csak hatalmas puszta kihalt terület.utána felhívtam hogy április bolondja felmászott a fára.ezután hadjáratot indított ellenem amiért 2 évre vidékre kellett meneküljek mert megakart ölni...halál komoly kb ennyi.

2011. ápr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
hát ez a bácsikás tényleg komoly... én is meg akarnálak ölni ha ilyenre képes lennél rávenni, főleg ha ismernélek
2011. ápr. 1. 14:54
 27/28 PROSIK válasza:

Te:elkaptam 1 vírust

Fiúd:milyen vírust?

Te:ebola

Fiúd: O___O

Te:tudod amikor az ember minden testnyílásából ömleni kezd a vér mindaddig míg el nem vérzik

Fiúd: O___O

Te:...

Fiúd: O___O WTF?


sajna ez túlságosan morbid ezért nem célszerű kivitelezni

2011. ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
akkor meg minek írod le??
2011. ápr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!