Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen április 1-i tréfát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kingaa1 kérdése:

Milyen április 1-i tréfát találjak ki a páromnak?

Figyelt kérdés
valami tippek, tapasztalatok?
2011. ápr. 1. 13:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
50%
Ő meg előáll, hogy meg...a a legjobb barátnőd a múlthéten és kiderült, hogy AIDS-es. Te meg nevetsz ezen, mint április tréfaXD Ő meg "ez nem vicc, komolyan mondom":) Na ez nagy poén lenne:D
2011. ápr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

hát a szakitóssal én se próbálkoznék...

de a terhes meg az éces menet tök jó!

2011. ápr. 1. 13:51
 13/28 anonim ***** válasza:
a terhes az még oké, elmegy, de betegséggel viccelődni gáz... szerintem
2011. ápr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Szaladj ki a WC-böl, hoyg egy nagy patkány van a WC csészében :-) en megettem ezt! Már majdnem a tüzoltokat hívtam patkényelhálitára. Most visszavágok :-) 1 honapra kibéreltem egy zongorát amit ma szállitanak ki :-)
2011. ápr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
tudom hogy gáz... csak azon gondolkodok h ha egy bugyit csempészek a kabátjába, akkor röhögés nélkül kibirnám e
2011. ápr. 1. 13:56
 16/28 A kérdező kommentje:
miért pont zongora?
2011. ápr. 1. 13:57
 17/28 anonim ***** válasza:
Kínáld meg egy pohár itallal. Amíg iszik közelről, feltűnően nézzed. Mikor megitta, vedd el a poharat tőle, és mosolyogva mond azt:"Na ez sikerült!" Aztán sejtelmesen nevessél, kissé elfordulva.
2011. ápr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

hát ez csak egy olyan kérdést szül majd benne, hogy: "mit nevetsz"

nagyon nem válna az esetemben be, de köszönöm!

2011. ápr. 1. 14:02
 19/28 anonim ***** válasza:
De a "mit nevetsz"-re azt válaszold, hogy "majd meglátod".
2011. ápr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
De én sokat nem birom magamba tartani, olyan kell, ami hamar megy és nagyot csattan!
2011. ápr. 1. 14:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!